Президент закликав українців підтримати малий бізнес добрим словом

25.11.2020 12:31   -
Автор:
Президент Володимир Зеленський закликав українців розповісти про улюблені заклади у соціальних мережах. Голова держави вважає, що такий флешмоб спонукатиме українців замовляти доставку та брати страви на виніс в улюблених кав'ярнях та ресторанах у вихідні, коли малому бізнесу заборонено працювати. 
 
Володимир Зеленський Президент України
 
На мою особисту думку, крім урядових програм з підтрики це також дуже-дуже класна річ і вона мала б стати всеукраїнським флешмобом, такою підтримкою. Але, нажаль, загубилась під лавиною дебатів про ефективність карантину та мемів про Великий державний герб. Давайте це виправимо. Розкажіть, будь ласка у соцмережах про місця, де вам завжди смачно і де можна замовити доставку, підтримавши їх таким чином. 
 
Тим часом 48 народних депутатів звернулися до Конституційного суду з поданням щодо визнання рішення про карантин вихідного дня таким, що не відповідає Основному закону. Автори подання вважають, що обмеження порушують рівність конституційних прав і свобод громадян, внаслідок заборони працювати одним громадянам, в той час як інші працюють. Також депутати просили скасувати обмеження планових госпіталізацій. Автори зазначають, що запровадження такого обмеження означає вибірковий підхід до надання медичної допомоги. Це означає, що медична допомога надається не в усіх випадках, а лише невідкладних та термінових, тим самим порушуючи конституційне право на охорону здоров'я.