Прем’єр міністр України повідомив про чергову приватизацію держкомпаній і запросив турецьких інвесторів

01.12.2020 15:30   -
Автор:
Прем'єр міністр України Денис Шмигаль анонсував приватизацію державних компаній на наступний 2021 рік. Про це він повідомив у ході робочого візиту української делегації до Туреччини. У планах прем'єра залучити інвесторів, перемовини з яким плануються найближчим часом. 
 
Денис Шмигаль прем'єр міністр України 
 
Велика приватизація державних компаній запланована на наступний рік. Вона охоплюватиме сектори енергетики, хімічної промисловості та машинобудування. Ми також бачимо великий потенціал для турецьких компаній в інфраструктурних проектах, морських портах і телекомунікації. Наш уряд створив сприятливі умови для іноземних компаній, щоб вони могли вигідно інвестувати в Україну і позбутися побоювань з приводу бюрократії і прав власності. 
 
Прем'єр зазначив, що Україна також хоче провести перемовини щодо налагодження торгівлі із Туреччиною. 
 
Денис Шмигаль прем'єр міністр України 
 
Взяти до уваги попередження представників ділового світу дуже важливо. Найбільшим застереженням українських виробників є застосування Туреччиною додаткових захисних заходів. Очікуємо пожвавлення двосторонньої торгівлі. Звичайно, угода не набуде чинності відразу після підписання. Деякий час потрібно для завершення юридичних процедур. Але я вважаю, що рано чи пізно ми обов'язково прийдемо до цього.