Представители комитета ПАСЕ встретились с руководством Харьковщины

16.05.2012 23:30   -
Автор:

Європейці під час зустрічей із керівниками міста й області  обговорили питання економічної та суспільно-політичної ситуації в регіоні, а також перспективи співпраці між Україною та Радою Європи. А от під час переговорів у мерії гостей цікавили і соціальні питання. Харків єдине місто в Україні, де функціонує єдина соціальна мережа до якої входять сотні організацій з різних напрямків. У її лавах  понад 12 тисяч волонтерів. Місто закуповує спеціально оснащені тролейбуси з низькою підлогою, під потреби інвалідів облаштовують двори, житлові будинки, адміністративні установи. Проекти реалізують у рамках програми «Доступний Харків».Торкнулись і питання повноважень міської влади. Запланована реформа місцевого самоврядування має дати більше повноважень на місця, розповів міський голова.

Геннадій Кернес,  Харківський міський голова:

-Я считаю сейчас динамика на усиление роли местного самоуправления. для реализации тех задач, которые перед ним ставит местное население

Наостанок Геннадій Кернес запропонував представникам моніторингового комітету ПАРЄ відвідати Харків восени, під час парламентських виборів, щоб переконатися в прозорості процесу.

Ігор Бескровний, Ігор Луханін,  Харьковские Известия