Представители харьковской команды Радикальной партии Олега Ляшко продолжают поддерживать медучреждения региона

04.03.2019 12:37   -
Автор:
Дитяче відділення Красноградської центральної районної лікарні розраховане на 20 діточок віком від народження і до 18 років. Сюди привозять малечу з кількох районів області і тут не лише лікують, а й піклуються про дітей з асоціальних, малозабезпечених родин. В лікарні тепло і завжди нагодують — справжня домашня атмосфера. 
 
Анна Осмоловська завідувач дитячого відділення, районний педіатр
 
Кроме лечебной работы, основной, мы занимаемся многими соцпроблемами из-за того, что их не могут решить соцслужбы, не оказывается какая-то помощь многодетным матерям, малообеспеченным, асоциальным семьям, таких детей приходится забирать в детское отделение для обследования, до выяснения, могут ли дети находиться в тех условиях, где они проживают.  Такие дети полностью находятся на нашем обеспечении – на кормлении, на питании.
 
Медперсонал віддає дітям все серце. Але золоті руки не витримують постійного прання пелюшок вручну.  Кажуть, через брак фінансування не можуть придбати не лише апарати УЗД, але й звичайну пральну машинку. На допомогу прийшли харківські соратники Олега Ляшка – привезли пралку і привітали з наступаючим 8 березня жіночу частину медперсоналу. Кажуть, головний подарунок, який лідер Радикальної партії готує медикам – це істотне підвищення зарплат.
 
Анастасія Горохова медсестра
 
Коллектив детского отделения Красноградской ЦРБ очень благодарен, очень благодарен Олегу Ляшко за оказанную помощь.
 
Та не лише про цю лікарню піклується лідер Радикальної партії. З його допомогою нове устаткування з’явилося в кількох десятках медичних закладів. Ляшко наполягає, потрібно навести порядок в медицині. І почати пропонує з того, щоб зробити ліки і лікування доступними для кожного українця. 
 
Олег Ляшко лідер Радикальної партії, народний депутат України 
 
Людина не винна, що в неї немає грошей, людина все життя відпрацювала і получала копійчану пенсію, получає копійчану зарплату. Чому він повинен помирати, що в нього немає грошей? Якщо в нього немає грошей, держава повинна подбати про лікування такої людини. Той, хто має гроші, хай заплатить страховку, у кого немає грошей: пенсіонера, дитини малої, інваліда, у людини в якої копійчана пенсія — за рахунок державного бюджету дати медстраховку, щоб пішов у лікарню, отримав медичні послуги і не виносив останнє з хати, коли треба полікуватися. Це і є реальна реформа медична: вернути фельдшера в село, вернути лікаря у місто, нова техніка, обстеження, щоб на ранніх стадіях виявляти хвороби і щоб люди лікувалися. І головне – це пріоритет державної політики здоров"я українців.
 
Політик переконаний – коли чиновники і керівники МОЗу будуть лікуватися в Україні, а не закордоном, тоді в медицині  буде лад.