Предприниматели рынка “Барабашово” продолжают переходить в “Сучасне місто”

14.01.2020 14:35   -
Автор:
Підприємці торгового центру "Барабашово" уклали 80 договорів з комунальним підприємством "Сучасне місто". Це ті бізнесмени, які в свій час відмовились співпрацювати з адміністрацією ринку та концерном "Авек" і вирішили вести свій бізнес в прозорому правовому полі.
 
Олександр Богомолов директор КП "Сучасне місто" 
 
Починаючи з 2018 року підприємці почали оформлювати договори з КП "Сучасне місто". У 2018 році, якщо я не помиляюсь, було укладено 12 договорів. Потім всі договори були укладені в 2019 році. І також які закінчуються пролонгуються. Загальна сума по цим договорам 105 гривень за один квадратний метр. 
 
Гроші за користування елементами благоустрою підприємці  сплачують напряму в бюджет міста. Так, якщо загальна площа торгового об'єкту 20 квадратних метрів, то підприємець щомісяця оплачує дві тисячі сто гривень. З плюсів: законні документи на руках, пряма та прозора оплата оренди. А щодо різниці сум, то в порівнянні з розцінками АВЕКу – міські всемеро менші.  Наразі процедура укладання угод між представниками малого бізнесу та міського комунального підприємства – триває. Всі заяви про співпрацю з Харковом без посередників, розглядаються у стислі терміни.   
 
Олександр Богомолов директор КП "Сучасне місто" 
 
Підприємці укладають прозорі договори, витрачаючи на це небагато часу . Вся процедура зведена до заповнення відповідної заяви та подання декількох документів. Це схема розташування окремого елементу та візуалізація тимчасової споруди, також потрібно додати документи про статус платника, або юрособи, або фізичної особи підприємця. Підприємці отримують прозорі договори і відповідно від цього наповнюється бюджет.