Праздник от оппозиции

07.08.2012 11:19   -
Автор:

 

Останні приготування до свята. Так представники об’єднаної опозиції охрестили річницю ув’язнення екс-прем’єрки Юлії Тимошенко. Повітряні кулі надуті, майже всі гості у зборі. І ось за кілька хвилин перед лікарнею Укрзалізниці з’являються останні та найголовніші учасники паті – біло-сердешний київський бомонд. Для ювілярки вони приготували особливий подарунок — величезний букет троянд. З ним наперевіс крокують до лікарні. Троянди — сипляться.

Арсеній Яценюк ,лідер "Фронту змін":

— Тут 365 троянд, 365 днів вона знаходиться в ув’язнені і я щиро вірю в те, що ми будемо один одному Юлії Володимирівні в першу чергу давати троянди з приводу великих свят. Це останні троянди пов’язані з її арештом. Человек сидит в тюрьме, 1 год это свято? Позорище — лидер оппозиции!

Та на зауваження, що рік у в’язниці — це не свято, Яценюк уваги не звертає, прямує до ювілярці. Хоча квіти депутати до адресата так і не донесли. Бо дозволу на зустріч не мали. Напередодні керівництво Пенітенціарної служби України обмежило кількість відвідувань Тимошенко, відповідно до встановлених норм. Та СВЯТА це нікому не зіпсувало. У його продовження прихильники Тимошенко підготували повітряні кульки.

Євген, прихильник Юлії Тимошенко:

— А шарики зачем? Мы показываем своё присутствие, показываем своё отношение, солидарность с Юлией Владимировной.

Чому в такий непростий період життя для Тимошенко її соратники не сумують, а святкують не зрозуміли і пацієнти лікарні. Та кажуть, і місце для свята обрано дивне. У медзакладі лікуються сотні людей. Для яких зайвий галас — стрес. Але прихильників Тимошенко така думка не надто цікавить.

Закінчилось відвідування Тимошенко у річницю її ув’язнення феєрично — запуском кульок і оплесками на знак того, що свято вдалося.

Ігор Бескровний, Євген Шинкаренко. "Харьковские Известия".