Правоохранители задержали автобус Степана Гавриша с незаконной рекламной продукцией

22.10.2012 18:39   -
Автор:

Ще кілька днів тому Степан Гавриш під час прес-конференції розповідав, що не має до цієї газети жодного відношення і бачить її вперше. На шпальтах газети «Версія», що заявлена як московське видання, розміщені статті про особисте життя опонента Гавриша на виборах

-Подождите, а это что за газета? Москва, почтовый адрес редакции.

Адреса закордонна, жодних поміток про те, що продукція виготовлена на замовлення кандидата у депутати і за кошти його передвиборчого штабу. Згідно українського законодавства – розповсюдження таких матеріалів в агітаційних палатках кандидатів, або за допомогою агітаторів –  порушення.

Степан Гавриш колишній заступник Секретаря РНБО

-Я посмотрел этот  материал. Я вам хочу сказать, что этот материал ни чем не отличается от тех материалов, что у нас есть в интернете. А что тут нового сказано?

Нічого нового, тільки жодних фактів, суцільні припущення та галасливі заголовки.  

Андрій Заярний юрист

-Значит, в этой газете присутствует информация, которая спонукает выборцев то ли проголосовать, что прямо противоречит закону о выборах, также были другие документы, которые говорят о том, что используются денежные средства не избирательного фонда и полиграфическая продукция, на которой не присутствует на сегодняшний день тираж, замовник, то, что требует сегодня прямые нормы закон о выборахв народные депутаты.

Ситуація з тиражем російської газети, не поодинокий випадок у передвиборчий компанії Степана Гавриша. Два тижні тому в українських ЗМІ з’явилося відео зняте прихованою камерою, на якому чітко видно, як представник Гавриша пропонує керівнику однієї з українських громадських організацій, що має свою газету, надрукувати у ній статі проти опонента Гавриша на виборах.

Київські журналісти відмовилися ставити свої підписи під неперевіреною інформацією, згодом на території округа з’явилися інші листівки підписані харківським автором Андрієм Войцеховським.

-Но самое смешное она сделана на украинском языке, на котором я никогда не пишу, а во-вторых тут написано, что ответственный за выпуск Войцеховский А.А. Шо вы можете по этому поводу прокомментировать?
 
Гавриш розводить руками знову — не я. Події розгортаються — нова листівка проти опонента.

Анастасія Кобець голова Харківської організації "Молоді регіони"  

-Гавриш знову каже -  до цього немаю жодного відношення. Так саме, як і до російського видання, що виявлено в агітаційному автомобілі.

Степан Гавриш кандидат у депутати

-Понятия не имею, я не покупал эту газету, не знаю. — А кто покупал? — я не знаю, кто покупал? -Ну я думаю, ее купили наверняка, я понимаю, что ее купили люди, которым это интересно. -Ну вы знали, что эта газета находится в автобусе? — Мы ее возим, но мы ее не распространяем, мы ждем момента, когда мы ее можем показать журналистам и другим гражданам.

Окрім газети Версія, правоохоронці також виявили у агітаторів Гавріша пів тисячі екземплярів ще одного видання -  газета "Коментарі" зі схожими матеріалами.

Олексій Вдовидченко слідчий

-Провели осмотр в указанном автомобиле, осмотрели находящиеся там с согласия владельца предметы, составили протокол и будет проведена проверка в порядке статьи 97 и соответственно с законом примем решение.

Наразі українські правоохоронці з’ясовують, яким чином російські газети Версія та Коментарі, перетнули кордон і потрапили на територію України, хто їх перевозив та яке відношення має до правопорушень сам  Степана Гавриша.

Андрій Соловйов, Олександра Суфіянова, Сергій Перець, Харьковские Известия.