Познавательные игры для школьников от Харьковского зоопарка

27.09.2019 13:21   -
Автор:
Проведення освітніх заходів – один з важливих напрямків роботи Харківського зоопарку. До учнів гімназії №6 "Маріїнська гімназія" фахівці зоосаду приїхали не просто з лекцією, а з цілою інтерактивною програмою.
 
Жанна Сивуха прес-секретар Харківського зоопарку
 
В ходе урока ученики научились узнавать по макросъемке, кому из животных принадлежит, например, глаз. Также они научились распознавать самцов и самок тех или иных видов и сыграли в игру "Кто лишний?", где детям предлагались различные варианты комбинаций животных, и нужно было угадать, кто из этих животных лишний по тем или иным параметрам. Подобный интерактивный подход очень интересен и важен, особенно учитывая современный тенденции в образовании. Дети могут узнавать информацию и усваивать ее очень легко и непринужденно. 
 
Найскладніше, додає Жанна Сивуха, дітям дався слайд з водними мешканцями, де серед риб було фото косатки, яка відноситься до ссавців. Незмінно захват у дітей викликають вихованці Харківського зоопарку. Цього разу "помічниками" лектора були палочник і равлик. Хтось побачив таких тварин вперше, хтось розширив коло своїх знань про них. Задоволеними залишилися всі, без винятку.
 
Микита шестикласник
 
Мне понравилась эта лекция потому, что я узнал многое, что я не знал. И я увидел палочника и улиток. 
 
Поліна шестикласниця
 
Мне очень понравилось, я очень люблю животных и особенно разные интересные виды. Я люблю читать энциклопедии и для меня эта лекция была очень познавательной. И если честно, то я даже поотвечала на вопросы и узнала очень много фактов о животных. 
 
Ольга Дереневець вчитель біології
 
Такі заходи дуже важливі для пізнавальної діяльності дітей, бо вони дають змогу дітям спілкуватися з природою. Розширювати їх знання, зацікавлювати і діти у нас знають, що у нас є найстаріший в Україні зоопарк. В який можна не тільки прийти та подивитися, а який приходить до дітей. В дитячі садочки, школи. 
 
Олександра Зуб директор "Маріїнської гімназії"
 
Наші діти виросли в місті і бачать тільки в зоопарку цих тварин, а ще коли вони мають можливість бачити їх, у руках тримати, поспілкуватися з людьми, які їх годують, це набагато цікавіше. Діти задоволені, батьки задоволені, а чому мені бути не задоволеною чи проти?! Я тільки за!