Поздравления ветеранов

27.08.2012 13:16   -
Автор:

Тетяна Омельченко, племінниця Дар'ї Качанової:

— Дарья Алексеевна добровольно пошла воевать на фронт. Была санитаркой, выносила с поля боя раненых и вот так жизнь её продолжалась. Харьков, Белгород, Курск, вот бои. Дважды освобождали Харьков. Была ранена в одном из боёв.

Поранення досі не дає жінці спокою, та й в цілому здоров"я, каже, вже не те, втім оптимізму не втрачає.

Дар'я Качанова, інвалід Великої Вітчизняної війни:

— Здоровье у меня не особенно хорошее, но ничего терпимо, терпимо.

Хоча, як зізнається Дар’я Качанова у такі свята як День визволення Харкова, його день народження та День Незалежності України, дуже б хотіла зустрітися зі своїми однополчанами, та невзмозі. І таких ветеранів війни, які за станом здоров’я здебільшого знаходяться вдома, чимало. Ірина Горіна, народний депутат України, яка не перший рік дбає про жителей Фрунзенського району, вирішила привітати кожного і висловити вдячність. Тож Дар’я Олексіївна приймає поздоровлення.

Ірина Горіна, народний депутат України:

— Надо максимально. по крупинкам собирать их рассказы, их память для того, чтобы передавать их нашим детям, потому что это история и в этом наша сила, народ. Я очень рада, что я прихожу к этим людям и думаю, что очень правильно и важно делать в такие дни, особенно, особенно говорить им слова любви, теплые слова заботы и максимально помогать всем чем можем.

А ця пам’ятна книжка про Харків, його баготолітній літопис у світлинах стане для ветеранів яскравим спогадом про минуле.