Потрібно все робити, щоб перемога настала як скоріше! Як допомагають військовим у Новобаварському районі

30.11.2023 21:44   -

Вони і під час війни довели, що вони одна велика родина. Родина харків’ян, новобаварців. Людей, що люблять не тільки свій район але і місто. І вони дуже бажають, щоб до Харкова повернулось мирне життя.

ТЕТЯНА ЦИБУЛЬНИК ГОЛОВА АДМІНІСТРАЦІЇ НОВОБАВАРСЬКОГО РАЙОНУ
Згуртуватися нам не було важко. Тому що усі співробітники Новобаварської адміністрації залишились всі на своїх місцях і якось воно само по собі вийшло, що всі об’єдналися в одну хвилину. Протягом цих двох років окрім того, що ми опікувались мешканцями, нашими дітьми, нашими лікарнями, нашими пенсіонерами, які залишились, нажаль, одні, діти яких повиїжджали, а вони залишились вдома самі. Підопічні територіального центру. Роботи у нас було вдосталь, але ми вважали за поклик серця, що якусь посильну допомогу ми повинні надавати нашим військовим. Ми дуже тісно співпрацюємо з 93-ю бригадою, 92-ою бригадою, 127-ю бригадою, 416 стрілковим батальйоном, танковий полк нашого інституту танкових військ. Ми постійно на зв’язку з військовими і на їх прохання, на їх потреби – ми їх потреби намагаємося задовольнити. Це і спальники, це і ліки, це і ковдри. Минулого літа ми майже всім районом – і підопічні терцентрів, і освіта, і культура, і мешканці в’язали шкарпетки і готували наших військових до холодів, до зимового періоду. Ми передавали ліків їм багато. На прохання 93-ї бригади копіювальну техніку їм придбали. До Великодня – батьки, діти, вихователі, ми у садочках пекли паски. І майже 3 000 пасок поїхало на передову.

ТЕТЯНА ЦИБУЛЬНИК ГОЛОВА АДМІНІСТРАЦІЇ НОВОБАВАРСЬКОГО РАЙОНУ
Ми збирали кошти в минулому році для 127-ої бригади. І ми передавали близько 200 000 гривень, кошів на придбання облаштування. У нас діти, маленькі діти, самі найактивніші. Вони робили поробки, малювали картини. Вони самі їх продавали з батьками, вчителями біля супермаркетів, у парках. І ці кошти були зібрані саме дітьми. А цього разу, коли ми збирали кошти для спецпідрозділу «Кракен» – у нас є дівчинка, яка навчається у першому класі, вона сама робила поробки. Вона сама їх продавала. Вона сама назбирала і перерахувала їх, майже 6 000. А коли в неї закінчились її поробки, вона пішла у свою школу, купила поробки інших дітей, продала їх дорожче і також перерахувала кошти. Ви знаєте, коли у нас такі діти, то, по-перше, ти не сумніваєшся, що перемога буде. Я думаю, що кожен повинен переоцінити цінності у житті. Десь, щось повинно «щолкнути» в голові і все буде добре!

ТЕТЯНА ЦИБУЛЬНИК ГОЛОВА АДМІНІСТРАЦІЇ НОВОБАВАРСЬКОГО РАЙОНУ
Протягом двох років ми дуже тісно співпрацюємо зі станцією переливання крові. І саме вже на цей час за 2023 рік саме Новобаварський район дав 2 500 донацій. Ми плели маскувальні сітки на прохання військових згідно з сезоном. Якщо це зимовий період, то це білі. Якщо літній – то це зелені. І матеріали ми збирали – усі мешканці долучались. Через вуличні комітети, через батьківські чати надавали інформацію, що потрібно для цього. І коли і у якому місці ми будемо плести ці сітки – люди самі йшли з великим задоволенням. І я хочу попросити усіх харків’ян, якщо можете – долучайтеся! Можете до здачі крові, будь ласка, можете зв’язати носки, можете дати якусь пачку печива, можете перерахувати якісь 100 гривень. Все це потрібно обов’язково, обов’язково усім нам в першу чергу. Ви знаєте, я недавно вичитала таку фразу – «Це не військовим потрібні дрони. Це нам потрібно, щоб вони у них були». Вже всі втомились від цієї війни. І дорослі, і діти. Діти хочуть навчатися і йти до школи. Онлайн навчання – дуже добре, але соціалізація дитини не менш важлива. Тому перемога нам вкрай потрібна. І всім потрібно все робити, щоб вона настала як скоріше!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ЛІЛІЯ КОСТЮК НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ АДМІНІСТРАЦІЇ НОВОБАВАРСЬКОГО РАЙОНУ
Треба робити все, що ми можемо і морально, і фізично, і матеріально для того, щоб у них було все і вони могли виграти цю війну і у нас була вже перемога! Дуже хочеться святкувати перемогу, тому треба робити все, що ми можемо. Дуже важливе це питання.

ОЛЕНА ЖУЧЕНКО ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ АДМІНІСТРАЦІЇ НОВОБАВАРСЬКОГО РАЙОНУ З СОЦІАЛЬНИХ ТА ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ
Це є громадянським обов’язком, святим обов’язком кожного пересічного громадянина, кожного українця долучатися і допомагати військовим, які сьогодні боронять нашу землю. Дуже приємно, що всі громадяни зараз об’єднуються в єдиному прагненні допомогти військовим, надати їм підтримку, надати їм впевненість в тому, що вони вкрай важливі для України. Я насправді пишаюсь всіма харків’янами, новобаварцями, які долучаються. Наш святий обов’язок зараз – зробити все, аби Україна була вільною, незалежною і у нас знову був мир!

ОСТАННІ НОВИНИ