Последний матч чемпионата по футболу Евро-2012

02.07.2012 23:59   -
Автор:

Останній матч чемпіонату з футболу Євро- дві  тисячі дванадцять. На фан-зоні на площі Свободи — тисячі вболівальників наче в перші дні. Адже вирішується доля, хто ж стане володарем кубку цього року.  Перемогу виборола збірна Іспанії. Рекордний для фіналу чемпіонату рахунок — чотири нуль. У Харкові перемогу іспанців святкують гучно. На останок -виступ від Руслани.

-Якщо можешь — вигравай! гоу-гоу! давай-давай!

Руслана ,співачка:

-Європейці різного нахапались, але коли вони сюди приїхали ви знаєте, що вони всім були вражені — рівнем організації, рівнем підготовки, не було ніяких накладок такиих маштабних , я в Німечиині бачила більше бійок в Німеччині було набагато більше поліції, разів у сто, в Україні все пройшло позитивно.

Про те, що вже найближчим часом життя у місті піде у звичному ритмі і Євро закінчиться, харків*яни намагаються не згадувати.

Аліна ,вболівальниця:

-Море позитива, положительных эмоций, оно нам запомнися надолго, потому что такое бывает не каждый год конечно что такая честь выпадает принимать Евро классно хочется ещё.

Альона та Олександр ,вболівальники:

-Будем помнить, потому что такого собітия мі вряд ли застанем на нашей памяти нам понравилось очень хорошее настроение, всё весело, дружелюбно. Харьков первая столица, он первій во всём, мі гордимся.

Щоб гідно прийняти чемпіонат у Харкові передувала серйозна підготовка. Її рівень оцінили й іноземні гості, журналісти, і самі харків*яни.

Анастасія ,вболівальниця:

-Замечательно справился встретили мы всех с радушием, я думаю иностранцы очень довольны Харьковом Украиной.

Оксана, вболівальниця:

-Такого уровня мероприятий ещё не было в нашей стране, Евро дало возможность развиваться нашей стране и нашим людям.

Анастасія Полякова, кореспондент:

— Майже місяць у Харкові тривав чемпіонат з футболу Євро дві тисячі дванадцять. За цей час фан-зону на площі Свободи відвідало понад сімсот тисяч вболівальників. Тепер вона офіційно закрита. Конструкції найближчим часом розберуть. Свято футболу скінчилося.

А вже зранку на фан-зоні розпочали роботи. Вивозять залишки продукції, прибирають екрани. У демонтажі задіяно понад півсотні людей.

Надія Росицька, куратор фан-зони:

-В первую очередь убираются экраны и сцена, затем торговые палатки и в последнюю очередь с четвёртого числа пойдёт разбор ввип-зоны, к шестому числу мы всё демонтируем.

Анастасія Полякова, Сергій Перець ,Харьковские Известия.