Последние звонки в Дзержинском районе Харькова

11.05.2012 23:03   -
Автор:

Останній дзвоник для хлопців та дівчат одинадцятих та дев"ятих класів цьогоріч пролунав на кілька тижнів раніше. Так і у школі номер сто шістнадцять.  

Вчора вони склали останній іспит, сьогодні у них прощання зі школою, завтра випускний , і вже з чотирнадцятого травня розпочнеться ЗНО. Такий напружений графік через Євро, однак важливість цієї події для країни діти розуміють. І на вступ до вишу, кажуть, це не має вплинути.

Інна Рогова,  випускниця школи №116:

-Сложно конечно, но кто хотел,тот подготовился. Всем было одинаковое колиичество времени и каждый использовал свой шанс.

Останній дзвоник пролунав і в гімназії номер сорок сім Дзержинського району. Першокласники проводжають своїх старших колег та наназують їм — не забувайти дитинство.

Геннадій Кернес,  Харківський міський голова:

-Сегодня на самом деле очень волнительный день для тех, кто стоит на этой линейке, те, кто называет себя выпускниками две тысячи двеннадцатого года. Для нас всех  очень важно, что наше будущее нашего города сегодня расцветает в том числе и в вашей гимназии сорок седьмой. Это гордость города гордость Украины. Я хочу, чтобы вы не забывали школьные годы.

У дорослий світ, побажавши успіху, проводжали і одиннадцятикласників шкіл номер сто сорок сім, сто сорок вісім і сто сорок шість у Дзержинському районі. Вони залишають навчальний заклад, однак для їхніх наступників буде зроблено чимало.

Валерій Писаренко,  Народний депутат України:

-В сто шестнадцатой школе мы обратили внимание на ненадлежещее состояние стадиона. Пока дети будут отдыхать, с завтрешнего дня начнутся соответствующие роботы. Сегодня в сорок седьмой гимназии мы решили изменить ситуацию со спортивной площадкой и отремонтировать спортивнывй зал в сорок седьмой гимназии.

До початку нового навчального року роботи будуть зроблені. Окрім того, під"їзди до цих шкіл також відремонтують.

Євгенія Кутнова,Ігор Луханін.Харьковские Известия