Пошкоджені «прильотами» 16-типоверхівки в Індустріальному районі. Як просувається відновлення

06.11.2023 21:26   -

Вони оживають. І одна і інша. І від пошкоджень, що були майже нічого не залишилось. Мова ось про ці дві шістнадцятиповерхівки, що в Індустріальному районі. Кожна з них отримала серйозні ушкодження внаслідок «прильотів». Величезні дірки скрізь поверхи, одна з будівель взагалі нагадувала «ляльковий будинок» без стін. Така собі картина, що викликала жах та сум.

МАКСИМ ДАНИЛЮК ВИКОНРОБ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
Було пошкоджено два будинка. На одному було знесено 3 поверхи і техповерх. Були пошкоджені несучі стіни та перекриття. На іншому будинку було пошкоджено техповерх та ліфтова шахта. Для того, щоб прибрати всі пошкодження був задіяний баштовий кран. Першочергово прибирали несучі стіни, перекриття зруйновані потихеньку. До процесу демонтажу підходили дуже серйозно так як могла бути подальша руйнація.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МАКСИМ ДАНИЛЮК ВИКОНРОБ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
Після демонтажу всіх пошкоджених конструкцій – приступили до відновлення. Робили несучі стіни та заливали монолітні перекриття. Потім зробили покрівлю м’яку і приступили до фасаду. Фасад будинку спочатку було утеплено, поштукатурено і пофарбовано. Наразі проводиться старих вікон в квартирах і в місцях загального користування. Ставляться нові вікна металопластикові. Проводиться пуск води холодної та гарячої. Тепло у двох будинках вже запущено. Процес оздоблювальних робіт під’їздів триває.

ОСТАННІ НОВИНИ