Пошана ветеранам Великої Вітчизняної війни

20.07.2012 23:01   -
Автор:

Євдокія Селіна- учасниця Великої Вітчизняної. На початку війни їй було сімнадцять років.

Євдокія Селіна учасниця Великої Вітчизняної війни, іменинниця

-Вы знаете, я тогда была молодая, мне что-то не страшно было, а сейчас страшно, сейчас бы я наверное уже не пошла.

А тоді, у сорокові, Євдокія Григорівна разом зі своїми подругами, пішла захищати Батьківщину.

Євдокія Селіна учасниця Великої Вітчизняної війни, іменинниця

-В стосороковой полк связи, отдельный я пошла, радисткой. Работала я на радиостанции, в шестьдесят девятой армии, что освобождала Харьков, Белгород.

Жінка пройшла війну, виборола світлу перемогу. Потім вийшла заміж, народила троє дітей. А тепер у неї п"ятеро онуків та ще троє правнуків. Сьогодні ж пенсіонерці виповнюється дев"яносто років.  Плаче від радості, що про неї не забувають. І у цей дев"яностий день народження, її приїхала привітати Народний депутат Ірина Горіна. Парламентар каже, такі зустрічі із ветеранами на свята вже давно стали доброю традицією, яку треба тільки продовжувати.

Ірина Горіна Народний депутат України

-Мы в своей районе поздравляем людей заслуженых. И учасников войны, и детей войны, ветеранов труда с днями рожденьями. Из моей приемной каждый день стопятьдесят, двести поздравлений всегда выходит. Но когда у людей юбилей, я приезжаю сама лично.

Про мужність та бойові подвиги ветеранів неможливо забути,- каже народна обраниця. Для них треба створювати і надалі усі необхідні умови, як на державному, так і на місцевих рівнях.

Ірина Горіна Народний депутат України

-У нас в городе очень много для этих людей делается, максимальное внимание, льготы, счетчики устанавливают. Безусловно всякие льготы на комунальные услуги. В городе вся система поддержки, помощи таким людям организована на высшем уровне.

Євдокія Селіна учасниця Великої Вітчизняної війни, іменинниця

-Никогда ни одного праздника не забывали, всегда нас поздравляли, и оказывали денежную помощь, обижаться нельзя.

Євгенія Кутнова, Ігор Луханін.Харьковские Известия