Популярные вакансии в 2013 году

19.11.2012 18:09   -
Автор:

Наступного року в ціні у харківських роботодавців будуть спеціалісти в області продажу, маркетингу, а також менеджери управління персоналом. Фахівці такого напряму є найбільш високооплачуваними, а значить конкурс і критерії відбору претендентів на ці посади будуть суворими. Харків'янка Олена за фахом топ-менеджер. Дівчина каже — щоб знайти роботу за спеціальністю, винайшла свій метод пошуку роботи.

Олена шукає роботу на посаду топ-менеджера

-Мне понравилось одно заведение в Харькове, я написала письмо его собственнику в конверте, приложила свое резюме и попросила его рассмотреть мою кандидатуру на любую должность, абсолютно на любую, даже официантом. Важно работать в той компании, в которой тебе нравится, в которой ты видишь свет. Я сейчас говорю об управленческом персонале, который просто так не может прийти на должность управляющего либо директора это неправильно и не логично. Вот мой личный способ поиска работы.

А от бармен Михайло Мелешко вважає — найбільш ефективний спосіб пошуку роботи через інтернет.

Михайло Мелешко бармен, шукає роботу

-Там очень много вакансий и можно любую подобрать под себя.

Також наступного року з'явиться чимало вакансій  для барменів, офіціантів та інших представників громадського харчування.

Олена Шевченко кадровий менеджер

-Сейчас как раз развивается ресторанный бизнес, на самом деле рестораны открываются все новые, новые и новые. Стоит обратить внимание молодежи прежде всего на вот эту сферу.

У зв'язку із розвитком ресторанного бізнесу більше уваги наступного року приділятимуть творчим  спеціальностям. Вперше за багато років вакансій музикантів та співаків, які розважають публіку в ресторанах та кав'ярнях, стане більше. А от менше затребуваними на ринку праці будуть системні адміністратори, бухгалтери та юристи, адже саме на ці спеціальності ще п'ять та сім років тому був справжній бум. Сьогодні, кажуть фахівці, вони стали "жертвами перевиробництва". З одного боку — їх багато, з іншого — висококваліфікованих спеціалістів в цій сфері таки не вистачає. А вони завжди  потрібні. Тому експерти радять, яким би не був попит на спеціальності, слід обирати той фах, в якому людина найбільше зможе себе реалізувати.

Олександра Суфіянова, Ярослав Кононенко, Харьковские Известия.