Попри обстріли продовжують працювати: у Харкові продовжується кампанія з поточного ремонту покрівель

02.04.2024 17:33   -

У Шевченківському районі триває поточний ремонт покрівлі на житлових будинках. Так на цьому об’єкті 200 квадратних метрів старої шиферної покрівлі замінюють на нову, сучасну та більш стійку до погодних умов. Комунальники кажуть, почали працювати близько 10 днів тому. І хоча обстріли Харкова підкорегували час роботи, на місці продовжують працювати і обіцяють в короткий термін завершити ремонт.

КИРИЛО РАЄВСЬКИЙ МАЙСТЕР КП «ХАРКІВСПЕЦБУД»
На даний час тут проводиться поточний плановий ремонт покрівлі. Замінюється старе, шиферне покриття, яке з часом прийшло вже в негодність. Замінюється на новий, сучасний металопрофіль. Також зробили додатковий шар гідроізоляції, повністю замінили рештування, все дерев’яне перекриття. І зараз встановлюються сучасні снігоутримувачі і до кінця тижня роботи будуть вже на завершальній стадії.

А що ж до планів на цей рік, додають у профільному підприємстві, графіки вже складені та бригади готові працювати.

КИРИЛО РАЄВСЬКИЙ МАЙСТЕР КП «ХАРКІВСПЕЦБУД»
На цей рік було вже сформовано план по поточному ремонту – це близько 300 адрес в Шевченківському районі, які потрапили під ремонт. На жаль, ці плани постійно корегуються у зв’язку з тим, що постійно йдуть обстріли. Також корегуються дати проведення робіт. Але на даний момент всі роботи, які були заплановані проходять у нас згідно з графіками, і вкладаємося у сроки. До переліку робіт включені в основному покрівлі, також є вхідні групи, входи до тимчасових укриттів, ремонт Ґанків, герметизація стиків, ремонт водостічної системи – в принципі всі роботи, які пов’язані з критичною інфраструктурою будуть виконані.

ОСТАННІ НОВИНИ