Понад 50 країн нададуть Україні додаткову військову допомогу. Результати зустрічі Байдена та Зеленського – NEWS REVIEW

22.12.2022 13:20   -

«Цей хлопець, він програє. Він вже програвав у минулому». Так прокоментував Джо Байден шанси путіна на перемогу у війні проти України, пише BBC. «Ми надали понад дві тисячі танків, понад 800 систем артилерії, понад 50 систем МЛРС, мільярди доларів», – заявив Байден. Крім того, півсотні країн нададуть понад 2000 танків та іншу бронетехніку, артилерію та системи залпового вогню.

Джо Байден підтримав мирний план України, – повідомив президент Володимир Зеленський під час виступу у Конгресі й закликав США продовжувати фінансову та збройну підтримку України. «Це не благодійність. Це інвестиції у глобальну безпеку», – цитує «Європейська правда». «Ми потребуємо більше ваших “Патріотів”, щоб можна було зупинити російський терор», – сказав Зеленський.

«Це говорить про високий ступінь довіри між країнами. По-друге, ставить хрест на спробах російської сторони заявляти про погіршення відносин». Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк пояснив важливість і мету зустрічі Зеленского та Байдена, пише «Зе Гардіан». Це дає можливість пояснити реальну ситуацію в Україні та розповісти, яка саме зброя потрібна нашим героям.