«Полювання на білок». Куди в парку Горького влучили окупанти і як зараз виглядає місце обстрілу (відео)

09.02.2023 20:00   -

Полюють на білок, бояться красивих парків або просто із заздрощів. Хіба що із жартами можна пояснити, чому окупанти постійно обстрілюють парк Горького в Харкові, – каже речник Андрій Кравченко. Жодних військових об’єктів чи складів зі зброєю – лише атракціони, лавочки та урни. Але кілька днів тому окупанти знов поцілили сюди ракетою. Попередньо, – типу С-300.

АНДРІЙ КРАВЧЕНКО ПРЕС-СЕКРЕТАР КП «ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ ІМ. М. ГОРЬКОГО»
Своєї мети рашисти не досягли – вони влучили просто в землю, вивернули нам коріння, газон і більше жодних пошкоджень, на щастя, не нанесли. Уже по обіді усього цього не було. Наші працівники все прибрали. Ви бачите зараз самі, усе присипане сніжком, аби і згадки про ту ракету не залишилося.

Загалом, каже Андрій Кравченко, майже за рік війни росіяни обстріляли парк щонайменше 70 разів.

АНДРІЙ КРАВЧЕНКО ПРЕС-СЕКРЕТАР КП «ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПАРК КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ ІМ. М. ГОРЬКОГО»
Це – переважна більшість РСЗВ різних калібрів. І два були «прильоти» ракет типу С-300, у серпні. На господарчому подвір’ї це був «прильот», коли нам знищили маленькі ялиночки, ялівці. А тут нам понищили газон.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Внаслідок обстрілів було зруйновано близько 20 атракціонів, які вже встигли відновити. Для двох найбільш постраждалих – чекають агрегати, які також згодом встановлять, додав Андрій Кравченко. Тож одразу після перемоги України – харків’ян зустрічатиме чистий та охайний парк із улюбленими розвагами.

ОСТАННІ НОВИНИ: