Політпідсумки тижня у Харкові

01.12.2012 17:20   -
Автор:

Віра прихильниця Юлії Тимошенко

-Це відкритка для Юлії Володимирівни, щоб Юлія Володимирівна свій час сиділа і читала.

У той час поки чекали на партійних віпів зі столиці, кожен без префіксу "VIP" розважався як міг.

Та не всім було до таких веселощів. Пацієнти лікарні казали, тут місце де людей лікують, а не спектаклі влаштовують.

Микола пацієнт ЦКЛ № 5

-Люди же разные лежат. Вот мы спинозники у нас допустим не так волнует, а есть же сердечники и так далее, ну конечно же это не по себе.

Валентина відвідувачка ЦКЛ № 5

-Нет! А что не нравится? А что это можно для всех такое?!

Але білосердешні на зауваження пацієнтів лікарні і зовсім не звертали уваги. Казали, їм слід свій вітальний меседж донести Тимошенко. Для цього навіть небесні сили застосовували.

-Бог послав на цю землю Юлію Володимирівну не для неї, а для нас. Щоб спасти, очистити землю України, від нечистої сили. І Юлія Володимирівна як особа не проста людина, вона посланець від Бога. Та звідки видумаєте, що вона вас почує? Я це не для вас кажу, я це кажу для Юлії Володимирівни.

І ось, після півгодинних вигуків — ВОНА дала про себе знати.

Свято завершили — пострілами салюту. І ніхто навіть не замислився, що поруч медзаклад. І не один. Тут і лікарня швидкої та невідкладної допомоги, де щохвилини рятують життя людей.

Відзначилися на день народження леді Ю і в Італії. Тут на фасаді одного з будинків Капітолійського пагорба мерія міста Рим вивісила портрет Юлії Тимошенко з написом "Свободу для Юлії Тимошенко", таким чином висловивши свою солідарность з нею. Серед солідарних виявився і колишній губернатор Аваков, який зовсім "випадково" з"явився на цьому дійстві. Колись ось так же "випадково" помаранчевий Арсен Аваков опинився і у лавах білосердешної Тимошенко. Та випадковість вся була в тому, що тодішній головний Нашоукраїнець втратив владу.

Юлія Тимошенко

-До нас приходять в такий важкий час нові люди. Люди сильні, віддані справі, люди, які пройшли не одне випробування, і один з таких людей це Арсен Аваков.

Арсен Аваков

-Надеюсь мы будем работать так, чтобы не отягощать партию по всей стране, а наоборот поддерживать. Да, допомагати. Так, ми це вже дуже серьозно відчуваємо. Дякую.

А от подія середи, що сколихнула суспільство,  була зовсім не випадковою.

Ігор Бескровний кореспондент

-12 на 13 метрів. Банер такого розміру сьогодні з"явився на будівлі мерії. Це своєрідна відповідь харків"ян на дії римської влади.

У міськраді говорять, це вже не перша спроба західних країн диктувати Україні, як слід чинити. І чому за свої злочини Тимошенко отримує підтримку італійців, а їх екс-прем"єр Берлусконі за майже ту саму провину — осуд?

Юрій Сидоренко директор Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадскістю Харківської міської ради

-Справа Берлусконі в суді економічна, власне як і справа Тимошенко. Через цю справу Італія втратила мільони євро, які були сховані від податків, Україна теж втрачае гроші на газових угодах Тимошенко. Тимошенко називає свою справу політичною, свою справу політичною називає і Берлусконі тому от ми вирішили закликати колег з мерії Риму бути послідовними і підтримати не тільки українського екс-прем"єра, а і власного екс-прем"єра Сільвіо Берлусконі.

Італійська преса бурхливо відреагувала на постер "Руки геть від Берлусконі!". Про це пише сайт Укрінформ. Інформацію про харківський банер розмістили декілька впливових італійських газет та інтернетсайтів.

Харків'яни теж прореагували. Кажуть, перед тим, як підтримувати чужих — спочатку потрібно з власних шаф скелетів прибрати, і не забувати про політику невтручання.

Олексій приватний підприємець

-Это сама суть мировой политики все лезут друг к другу ложкой. Знаете как — свой огород возделать тяжело проще соседу показать, вот смотри, что у тебя там происходит это же всегда проще.

Кирило приватний підприємець

-Нам не стоит прислушиваться даже к мнению всех остальных, это дело нашего государства. Если наш народ считает что так должно быть, то так и должно быть. Они могут высказывать какое-то мнение, но советовать нам что делать и указывать… Мы же не указываем Америке и Европе, что им делать.

Володимир пенсіонер

-Я считаю, что это неправильно наша политика должна быть нашей. А нечего там кому-то мозги нам пудрить. А то что она сидит, она знает, за что она сидит. Друг её Лазаренко где? Там же и она должна быть!

Там має бути і екс-губернатор арсен Аваков, додають харків"яни. Та він вже давно накивав п"ятами з України. І про неї останнім часом Аваков любить розмірковувати в соціальних мережах, знаходячись в країні де росте дерево Піно, де в рваних джинсах можна на галявині посидіти з книгою. Та там же сховатися від українського правосуддя. Хоча тепер, отримавши тимчасове посвідчення народного депутата України, Аваков збирається ступити на рідну землю, кажуть його підлеглі. Щоб випробувати своє крісло у Верховній Раді. Для цього він вже склав повноваження депутатаобласної ради. Ради, де його вже давно ніхто не бачив і про роботу в ній Авакова давно ніхто не чув. Виникає питання — чи запрацює він у Раді Верховній?