Поліетиленові сучасні труби проти старих сталевих — ремонтні роботи тривають по всьому Харкову

12.11.2020 13:55   -
Автор:
Московський район, вулиця Зубенка, 17. Наразі тут у підвальному приміщенні третього під’їзду проводиться плановий ремонт технічно-зношеної ділянки трубопроводу. 
 
Валерій Харлан начальник управління з технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем КП «Харківводоканал»
 
Это единственный здесь остался участок, на котором могут случится аварии. Мы делаем все, чтобы зимой не случилось аварии. И вторая причина – здесь мы будем устанавливать на следующей неделе водомерный узел – домовой прибор учета. И, соответственно, чтобы прибор учета не учитывал воду, которая будет выливаться в подвал, чтобы люди не платили за наши потери.
 
Наразі за цією адресою 20 метрів старих труб замінюють на сучасні поліетиленові, набагато стійкіші, довговічніші, говорить спеціаліст «Харківводоканалу». Їх прогнозований термін служби перевищує 50 років. На відміну від металевих, вони зберігають початкові гідродинамічні характеристики. Це істотно знижує можливість протікання.
 
Валерій Харлан начальник управління з технічного обслуговування внутрішньо будинкових систем КП «Харківводоканал»
 
Полиэтиленовые — они не поддаются коррозии, на них не образуется ржавчина. Они не забиваются, на них вода лучше скользит, сопротивление меньше — оно не тормозит давление воды. Они легче в сборке. На них трудозатраты рабочей силы намного меньше.
 
У "Харківводоканалі" говорять, що роботи на внутрішньо-будинкових мережах не залежать від сезону. Всього у Московському районі цьогорічь замінили близько 6 кілометрів трубопроводу. По місту ця цифра сягає 26 кілометрів.