Подведены предварительные итоги Всеукраинской акции по благоустройству «За чистую окружающую среду»

23.04.2012 19:11   -
Автор:

Проведення всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" дещо змінило зовнішній вигляд області, зазначають фахівці. Тільки протягом суботника 21-го ківтня  очищено сотні гектарів територій, придорожніх і паркових зон, ліквідовано понад двісті стихійних звалищ, висаджено близько 50-ти тисяч дерев звітують чиновники. Позитивні зміни, кажуть є, втім робочі руки дійшли не всюди і ще залишилось чимало занедбанних місць.  

Валентин Дулуб,  перший заступник голови Харківської облдержадміністрації:

-То, что мы увидели во время объездов говорит о том, что пока не повернулись доконца лицом к вопросу благоустройства наших территорий районных городов обласного значения. 

А ще, як зауважив голова облдержадміністрації, необхідно звернути увагу на територію окружної дороги та по напрямкам виїзду з Харкова.

Михайло Добкін,  голова Харківської облдержадміністрації:

-Едешь в сторону Сум правая сторона убрано, бумажки нигде не валяется, а левая сторона, по-моему в последний раз убирали в 42-43 году пленные немцы, ужас. 

Ліквідувати звалища — це ще не все. Щоб вони не утворювалися повторно, запропоновано в таких місцях встановлювати таблички з тим, шоб нагадувати мешканцям про дотримання порядку. За тиждень до початку Євро — 2012 губернатор має намір здійснити обліт території і особисто перевірити чистоту.  

Михайло Добкін,  голова Харківської облдержадміністрації:

-Арендую на один день вертолёт в МЧС. Пролечу над территорией Харьковской области по основным направлениям откуда будут ехать гости к нам.

А наступного тижня відновляться традиційні об"їзди районів області. Губернатор перевірятиме якість прибирання, а також протипожежну безпеку лісів і місць масового відпочинку дітей.

Анжела Сушко, Сергій Перець, Харьковские Известия