Подарунки за фото з клумбою. У Харкові підбили підсумки конкурсу (відео)

31.08.2023 17:10   -

Вони неймовірні та неповторні. Повз них не можливо пройти щоб не зупинитися та не зробити фото на згадку. Все це про численні харківські квітники, що цього року створили міські озеленювачі. Проте зробити фото на фоні них можна було з користю та отримати за це приємний подарунок. Так і зробила одна з харків’янок Ольга.

ОЛЬГА ХАРКІВ’ЯНКА
Я побачила це в соціальних мережах, цю акцію. Мені дуже вона сподобалася, і я стала їздити по місту Харків, фотографувати всі квітники, які є у місті Харкові. Дуже приємно, що у нас таке міський голова Ігор Терехов приємно, що «Зеленбуд» турбується про жителів міста Харкова і ми теж турбуємося про це ми теж саджаємо квітники у своїх дворах і тому я рішила прийняти участь у цій акції. Я не сподівалася, що мене виберуть у фінал. Тому дуже приємно і хочу побажати миру і добра нашим харків’янам і нашій рідній Україні. А місту Харкову перемоги і слави!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕКСІЙ КОМЯКОВ РЕЧНИК СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Наше підприємство СКП «Харківзеленбуд» проводило в інстаграмі фотоконкурс «Мій квітучий Харків», в якому приймали участь і харків’яни і гості нашого міста. Там приймали участь і надсилали нам світлини з клумбами та на фоні клумб в нашому місті. Ми в цьому році постаралися і висадили клумби майже у всьому місті і в кожному районі кожному куточку нашого міста. Для того, щоб харків’яни вдома – в центрі міста, в парках скверах могли полюбуватися нашими роботами і насолодитися приємним різнобарв’ям. Кількість відгуків на цей конкурс, відгуків від наших учасників в цьому конкурсі нас надихає робити ще більше клумб, гарніших клумб та робити все для того, щоб наш Харків був найквітучим містом в Україні!

ОСТАННІ НОВИНИ