Под Харьковом открыли третью ЛЭП подстанции «Салтовская»

23.10.2012 16:51   -
Автор:

Тридцять чотири опори та сім кілометрів електродротів. Саме так виглядає третя черга повітряної 110-ти кілоВатної лінії електропередач підстанції "Салтівська", яку сьогодні ввели в експлуатацію на 13-му кілометрі автодороги Харків — Вовчанськ.

Ігор Терехов заступник Харківського міського голови

-Это резервная ветка, которая позволит сегодня более стабильно развивать энергоснабжение, теплоснабжение и водоснабжение Салтовского жилмассива. Это действительно очень значимое событие для жизнедеятельности нашего города.

Прокладали лінію менше року. Будівництво проводилося як за рахунок фінансових вливань міста, області та самої компанії.

Валентин Дулуб перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

-Эта линия электропередач даст возможность нормально стабильно работать не опасаясь, что от перегрузок может пропасть просто электричество в жилых домах или допустим учереждениях и заведениях которые находятся на Салтовке.

Раніше Салтівський житловий масив забезпечували електроенергією від підстанції "Салтівська", що була введена в експлуатацію сорок три роки тому року. У 1972 році встановили другий силовий трансформатор, у 2008 році виконано реконструкцію зі встановленням третього трансформатора. Але з часом і розвитком міста цих потужностей бракувало, говорить депутат Харьковсого міськради Володимир Мисик. Теперь ця нова лінія дасть нові великі можливості.

Володимир Мисик депутат Харківської міської ради

-Стабильное обеспечение населения Ордженикидзевского, Московского и части Фрунзенского района, а так же тех посёлков, которые совсем недавно вошли в состав города Харькова.

Крім того, каже Володимир Мисик, вирішили і іншу проблему. Тепер підприємці, які хочуть відкрити в цьому районі виробництво, матимуть для цього всі технічні можливості. Адже раніше підстанції додаткового навантаження просто не витримували. Похвалитися електричними  потужностями може нині і Кегичівський район області. Сучасну автоматичну підстанцію в роботу тут запустили вчора.

Потужностей новозбудованої електропідстанції- а це п"ятдесят шість мегават, вистачить аж на шість заводів гігантів. Та це перспективи. А реалії — це електрозабезпечення трьох районів області — Красноградського, Сахновщинського та Кегичівського.

Валентин Дулуб перший заступник голови Харківської облдержадміністрації

-Эта подстанция будет еще и обеспечивать работу дожимных компрессорных станций, которые работают у нас на газодобывающую отрасль.

Зведені електричні мережі керівництво області вже називає фундаментом для розвитку бізнесу та промисловості. І запевняє, про брак потужностей у цій частині Харківського регіону тепер можна забути щонайменше на п"ятнадцять років.

 Ігор Бескровний, Олена Мітясова, Ярослав Кононенко, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия