Площу Свободи прикрашають до Великодніх свят

13.04.2012 19:07   -
Автор:

Вже післязавтра православні всього світу відзначатимуть найголовніше християнське свято Світле воскресіння Господнє. Щоб зустріти його гідно, підготовку розпочинають заздалегідь. Головне — навести скрізь порядок: і в душі, і в оселі. Також важливо подбати і про навколишню красу. Про неї на площі Свободи почали турбуватися ще кілька днів тому. Робочі встановили найголовнішу декорацію — ворота до святкового містечка. Вони розписані на тему Таємної вечері. На стойках воріт — візерунки. Є вже й інші пасхальні атрибути: два куличі та величезні крашанки. У святковому містечку буде цікаво всім: від мала до велика. В цьому впевнені не лише будівельники, а й перехожі. Останні висловлюють побажання щодо розваг на святковій площі.

Богдан Синявський студент

-Мне очень нравится, как на Новый год ставят какие-то деревянные домики, вот пусть тоже такие домики, пусть в одном домике объясняют одну традицию, в другом домике — другую, в одном домике объяснят, что такое Чистый четверг, Страстная пятница, вот какие-то традиции.

Вікторія Масниченко школярка

-Атмосфера чтоб была такая домашняя, очень теплая, приятная, но вот эта постройка мне очень нравится, пасхи тоже красивые.

Святкове містечко на центральній площі Харкова з`явиться вчасно, усі роботи будівельники мають завершити завтра.

Олександра Суфіянова, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия