Площа Конституції — серце транспортної розв»язки міста

18.09.2012 22:09   -
Автор:

Європейська площа сучасного мегаполісу. Так городяни називають площу Конституції після реконструції. Новий пам"ятник, лави, ліхтарі — все це створює неповторний архітектурний ансамбль. Який вписується в загальний комплекс разом із будинками навколо. Також відремонтували фасад єпархії. Тепер цю місцину не впізнати. Єдине, що залишилося незмінним — це велика кількість маршруток. Особливо з боку Єпархії по вулиці Університетській це створює деякі незручності.

Віктор харків'янин

-Очень много маршруток вот это конечно в таком бы месте надо было б сделать как в Европе в центре города ограничить движение, потому что очень много людей, очень много мусора набрасывается особенно в вечернее время. Надо навести в этом плане порядок.

Та й з естетичної точки зору зупинки з безліччю автобусів та автівок — тут недоречні.

Лариса харків'янка

-Я считаю, что отсюда надо убрать -  здесь такой исторический культурный центр, духовный, так что нужно что-то предложить другое.

Та просто прибрати не вийде, пояснюють у департаменті транспорту. Площа Конституції — серце транспортної розв"язки міста.
Два роки поспіль цим питанням вже займаються фахівці. По-перше кількість маршрутів скоротили вдвічі, щоб ті не дублювали один одного, ганяючи наввипередки. Тепер знайши компроміс — вулицю Університетську перед Єпархією повністю звільніять від маршруток. їхню зупинку перенесуть на інший бік площі, що навпроти градусника.

Анастасія Полякова кореспондент

-Ось тут неподалік від виходу зі станції метро Історичний музей облаштують зупинку маршруток. Встановлять павільйон, дорожні знаки та зроблять розмітку

Перший етап продумали під час реконструкції і зробили кишеню для автобусів.

Сергій Дульфан директор Департаменту транспорту і зв'язку

-Был выполнен карман, который позволит во-первых убрать остановку транспорта с проезжей части, исключив тем самым выход пассажиров на проезжую часть под колеса автомобилей, автобусы, которые находятся на подгрузке не будут мешать движению , потому что движение достаточно интенсивное, а троллейбусы тоже будут спокойно проходить не мешая автобусам.

Власне для цього і було замислене перенесення зупинки маршруток. Для безпеки пасажирів і зручності пересування іншого транспорту.

Ольга харків'янка

-Здесь всё привязано к метро, очень удобно с разных сторон, несколько конечных остановок — Исторический музей, Советская, очень большой поток людей, очень удобно в разные стороны добираться.

Анастасія Полякова, Ігор Луханін Харьковские известия