Підготовка української збірної з легкої атлетики у Харкові

17.07.2012 23:01   -
Автор:

Вже скоро збірна України з легкої атлетики полетить до Англії захищати честь країни на Олімпійських іграх. Їхня підготовка до змагань  добігає кінця. Сорок спортсменів із команди тренувались у першій столиці. Марія Рємєнь два тижні тому у Гельсінкі стала чемпіонкою Європи з легкої атлетики на дистанції двісті метрів. У Харкові вона поновила сили і сподівається на гарні результати під час Олімпійських ігор.

Марія Рємєнь чемпіонка Європи-2012 з легкої атлетики

-Сейчас у нас как бы соревновательный период, особых нагрузок нет, мы уже находимся в стадии реализации, поэтому у нас разминки, и мы готовимся на эстафету и делаем в основном только эстафетные тренировки.

Побажати успіху на олімпіаді спортсменам приїхав міський голова Геннадій Кернес та Народний депутат Валерій Писаренко. Тренери збірної їм розповіли, що харківським стадіоном лишились задоволені. Але кращою тренувальною базою для підготовки олімпійців в Україні він би став після реконструкції. Однак поки що товариство "Динамо" від такої пропозиції відмовляється.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

-Я не однократно обращался в Динамо, чтоб нам передали в коммунальную собственность, чтобы мы могли финансировать этот объект.

За словами міського голови, стадіон міг побачити друге життя ще під час підготовки Харкова до футбольного чемпіонату. Його могли б включити до переліку об"єктів Євро. Тож надалі, якщо товариство "Динамо" погодиться віддати спортивну арену у комунальну власність, за його відновлення візьметься місто.

Євгенія Кутнова, Ігор Луханін. Харьковские Известия