Під стінами облради впродовж сесії проходив пікет

17.01.2013 16:55   -
Автор:

Анастасія Полякова кореспондент

-Сесія облради за традицією супроводжується пікетом. На площі Свободи зібралися два лагері. Кілька десятків свободівців виступають проти видобутку сланцевого газу в Первомайському районі. Їх перекрикують комуністи, яким не до смаку митний союз.

Міліції ж, яка слідкувала на площі за порядком, практично стільки ж, скільки і пікетувальників. І не дарма. З табору комуністів на адресу свободівців в мікрофони відгукувалися не дуже схвально. Правоохоронцям довелося стати кордоном між учасниками пікету. Пікету, де кожний про своє веде мову. І один одного не чує.

Євгеній учасник пікету

-Вы слышите вообще что-то? — А? — слышите? — я просто знаю тему, я знаю усі негативи видобутку сланцевого газу, але наших я не чую. Бардак, балаган, базар, я не знаю, як ще це назвати.

Таке визначення цим діям дають і перехожі. Люди кажуть, до подібних виступів вже звикли.

Сергій студент

-Мне кажется, эти люди не имеют своей точки зрения, может пара человек там от себя говорит, а остальные стоят, не знаю, зачем, делать нечего…может так.

Катерина

-Может им действительно заняться нечем, вот собственно и развлекаются, у всех свои способы.

Ірина зв'язківець

-Может им заплатили, я не знаю.

Валентина пенсіонерка

-У меня пенсия заработана, стаж 40 лет и ещё работаю, я не жалуюсь на жизнь, у меня всё хорошо, а те стоят, которые работать не хотят, что они требуют от властей, надо работать, надо работать и всё будет у человека!

Та думку пересічних харків"ян пікетувальники не питали. Відстояли свій час, накричалися та згорнули гасла.

Анастасія Полякова, Віктор Ноздрачов Харьковские Известия.