Первый звонок прозвучал в школах Харьковской области

03.09.2012 16:46   -
Автор:

Селище Пересічне. У місцевій школі — справжнє свято. Чепурні дівчата та хлопці з квітами в руках. У цих малюків відповідальний день — вони стали учнями. Це перший крок у доросле життя.

Хвилювання ніхто не стримував. До першої лінійки готувалися ретельно і діти, і батьки.

Діана ,першокласниця, учениця Пересічанської загальноосвітньої школи:

-Я думаю, что перший урок для мене буде страшнєє чем другі уроки, зібрали тетрадки і той єсть вже книжки такі Математика — вчора сюди ходили забрали книжки.

Лілія Нікищенко, мама першокласниці:

-Дуже хвилюючий день, довго готувалися, шили форму шили фартух , хотілося щоб вона в нас була сама краща, сама лучша.

І ось він — довгоочікуваний перший дзвоник.

Також першачків посвятили — одинадцятикласники подарували їм символічні мішечки із зерном. Для старших класів цей рік теж не з простих. Бо останній. Необхідно визначитися із майбутньою професією, а ще підготуватися до ЗНО.

Юлія Полятикіна, одинадцятикласниця, учениця Пересічанської загальноосвітньої школи:

-Буду ездить на подкурсы, буду и в школе тянутся. ЗНО я не боюсь сдавать, потому что я  думаю, что легко будем, нам предыдущие классы рассказывали, что легко.

Із першовересневим днем школярів привітав на лінійці губернатор Харківщини.

Михайло Добкін, голова Харківської обласної державної адміністрації:

-Хочу пожелать всем учащимся хороших оценок , хороших знаний, набирайтесь мудрости, становитесь сильными умными и и талантливыми. Вас ждёт Харьковская область, вас очень ждёт Украина, нам нужны креативные, умные и талантливые люди.

І яке ж свято без подарунків. Від кермачів області — сертифікат на новенький компьютерный клас з усім програмним забезпеченням. За новими стандартами освіти перші навички роботи з комп"ютерами діти отримуватимуть вже в початковій школі.

Віктор Лузан,  директор Пересічанської загальноосвітньої школи:

-Сьогоднішній подарунок нам буде на користь — ми його розташуємо для молодших класів, тому что вводиться у початковій школі інформатика з другого класа і так скажу, це доцільно.

Анастасія Полякова, Ярослав Кононенко, Харьковские Известия.