Первые взрослые документы. Пятеро воспитанников детского дома «Семья» получили свои паспорта

02.10.2012 18:00   -
Автор:

Шістнадцять років — хоч ще і не повноліття. Але вік особливий. Саме у шістнадцять юнаки та дівчата отримують перший дорослий документ — паспорт. У дитячому будинку "Родина" офіційними громадянами України стали п*ятеро вихованців. Паспорти їм вручає народний депутат України Ірина Бережна.

Ірина Бережна народний депутат України

-Ребята. У вас новый этап в жизни, очень отвественный этап в вашей жизни. И я искренне желаю чтобы вы смогли достойно по этому пути пройти, реализоваться полностью в жизни. Чтобы все ваши мечты обязательно всегда исполнялись.

Аліна Гриц каже, з отриманням паспорту люди дорослішають.

Аліна Гриц вихованка дитячого будинку "Родина"

-Это какой-то более высокой ступенью стало, более взрослее. Уже могу отвечать за свои поступки. Просто взрослее становишься. И к тебе больше доверия.

Та дорослішають ці діти досить рано. Бо виховуються не у повноцінній родині, без батьків. І тому потребують вони більшої уваги. Народний депутат України Ірина Бережна запевнила, що діти завжди можуть розраховувати на її підтримку. Жінка каже, у дитчому будинку "Родина" діти мають найкращі умови і добре ставлення вихователів. Але ніщо не замінить дитині повноцінну сім*ю. І щоб люди частіше звертали увагу на проблеми покинутих дітей, наприкінці вересня в Україні відзначають день всиновителя.

Ірина Бережна народний депутат України

-Чужих детей не бывает. Поэтому, я считаю, что мы все должны объединится для того, чтобы не было брошенных детей, чтобы не было детей-сирот. Чтобы у всех был дом, семья, уют и родительское тепло.

Олена Завгородня Віктор Ноздрачов Харьковские Известия