Перезаключение договоров со всеми абонентами до 1 мая — КП «Харьковводоканал»

26.09.2019 15:39   -
Автор:
У травні набув чинності закон України про ЖКГ, якими передбачено переукладення вже існуючих договорів з усіма абонентами, у тому числі і з тими хто користується послугами комунального підприємства "Харківводоканал". 
 
Грущак Тарас заступник генерального директора КП "Харківводоканал" 
 
В серпні поточного року постановою Кабінету Міністрів було затверджені типові договори, які передбачають виключний перелік договорів, які будуть заключатися з абонентами для надання їм послуг з водопостачання і водовідведення.
 
В залежності від статусу абонента — фізичні особи, власники квартир і нежитлових приміщень багатоквартирних будинків, житлових будинків приватного сектору, юридичних осіб, бюджетних організацій. Для них передбачається 5 різних видів договорів, що будуть укладатися з одержувачами послуг. Тарас Грущак звернув увагу на процедуру укладання таких договорів з власниками квартир і приміщень у багатоквартирних житлових будинках
 
Грущак Тарас Заступник генерального директора — директор Департаменту збуту
 
Перед укладанням відповідних договорів мешканцям будинків необхідно буде прийняти відповідне рішення про заключення договрів, які укладаються шляхом прийняття рішення власниками житла в залежності від площі. Тобто власники більше ніж половини площі житлових будинків приймають рішення укладення відповідних договорів, зокрема з комунальним підприємством Харківводоканал.
 
Договори можуть бути переукладені в будь-якому сервісному центрі підприємства, також це можна зробити в пересувних касах, які працюють по місту. Працівниками підприємства будуть проводитися відповідні заходи по роботі з абонентами по місцю проживання абонентів. Законом чітко передбачено, що не пізніше 1 травня наступного року всім отримувачам послуг необхідно укласти необхідні договори з надавачем комунальних послуг. З докладною інформацією можна ознайомитись на сайті Харківводоканал і в сервісних центрах підприємства.