Перевірка пічників у Московському районі

30.01.2013 18:00   -
Автор:

Пічники на перевірці. Цього разу у Московському районі. Кажуть: збентежені тим, що харків"яни все частіше нехтують правилами газової безпеки. За місяць перевірили сто п"ятдесят квартир. У тридцяти — грубі порушення. Серед них і ось ця оселя по площі Фейєрбаха сімнадцять.

Сергій Панаско начальник пічної дільниці №1 Московського району

-Отсутсвует дверка чистки- это первое. Потом дымоход, труба отводящая газы, вставленная в вентиляционный канал. Это является тоже грубейшим нарушением. Должен быть отдельно дымоход, отдельно вентиляция. Потому что если пойдет обратная тяга  через вентиляцию, то угарный газ пойдет в квартиру.

Власниця оселі пояснює: щойно придбала квартиру. І сама запросила до себе на перевірку пічників.

Ельвіра Растворова мешканка буд.№17 по пл.Фейєрбаха

-После того, как ко мне пришли специалисты и определили эту проблему. Я согласна ее устранять. Мне мое здоровье дороже.

Однак такі відповідальні та обачні не всі. Більшість городян навіть не усвідомлюють яку небезпеку можуть нести, наприклад, самовільно встановлені витяжки. Порушення — не рідкість і їх чимало.

Олександр Ярмак заступник начальника КП "Харківське ремонтно-будівельне підприємство"

-Перепланировки всевозможные, вмешательства в систему вентканала, совмещение дымовентканалов, убирают карманы для чисток, подключают несертифицированными гофрами, а не так как надо твердой металической трубой. Ставят вентиляторы, вытяжки принудительные.

За ці порушення власникам квартир видають приписи. І дають час на усунення проблем. Минулоріч через нехтування правилами газової безпеки чадним газом отруїлись дванадцятеро людей. Фахівці закликають уважніше ставитися до вимог і викликати додому для перевірки та встановлення газових систем тільки спеціалістів.

Євгенія Кутнова