«Перемогу» добудують. Не за державний кошт, а за кредитний

01.02.2013 17:49   -
Автор:

Олена Мітясова кореспондент

-Перемогу добудують. Не за державний кошт, а за кредитний. Вже кілька місяців метробудівці не працюють на останній станції Олексіївської гілки і все тому, що у бюджеті на 2013  рік не передбачили грошей.

Місцеві владники сподіваються, що у березні, при перегляді бюджету парламентарі все-таки закладуть видатки на харківський метрополітен. Загальна сума необхідна для остаточного завершення будівництва станції становить чотириста мільйонів гривень. Але отримати ці кошти, одразу і -повністю, проблематично. Тож, чиновники, хочуть задіяти кредитний ресурс.

Михайло Добкін голова Харківської облдержадміністрації

-Мы хотим взять кредит за который будет отвечать государство и на эти деньги построить метро, завершить строительство станции метро. Этот вариант сегодня аппробирован в Днепропетровске, они в прошлом году пошли этим путем. Со стороны ЕБРР, проведя предварительные переговоры получили согласие.

На наступному тижні, губернатор Михайло Добкін питання займу у ЄБРР планує обговорити ще й з першим віце-прем"єром Сергієм Арбузовим. Якщо у столиці дадуть згоду -  область почне співпрацюватиме з банком. А поки мешканці Олексіївки в очікуванні.   

Олексій інженер

-Метро нужно. Массив большой.

Олександр художник

-Это просто облегчило бы настолько нашу участь для таких молодых как я.

Тетяна інженер

-Метро здесь должно и обязано быть, оно бы разгрузило сколько маршруток, пересадок сколько надо делать, а это естественно время и деньги.

Олена Мітясова