Перекладка мереж триває: Харків готується до суворої зими (відео)

10.08.2023 19:48   -

Шевченківський район. Один із спальних кварталів. Волоканалівці перекладають тут водопровід великого діаметру, що є одним із стратегічних для цілого мікрорайону. Старі труби, кажуть, вже б не пережили зиму, бо перебувають в аварійному стані.

МИКОЛА ЗАВАДА ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ІЗ ВИРОБНИЦТВА КОМПЛЕКСУ «ХАРКІВВОДОПОСТАЧАННЯ» КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
Ми знаходимось на 1-му провулку Орському, 67 по якому проходить наш трубопровід діаметром 600 міліметрів. Цей трубопровід забезпечує водою в основному. Олексіївський жилмасив. Зараз він відключений на цій ділянці у зв’язку з аварійним станом. На протязі останніх місяців виникло декілька серйозних пошкоджень. Після обстежень виявилося, що він для подальшої експлуатації не пригодний . Тому ведуться активно аварійно-відновлювальні роботи по заміні участка цього трубопроводу протяжністю 200 погонних метрів. Всі споживачі з водою, окрім часного сектору, що безпосередньо підключений на цій ділянці. Це два переулочки, які ми забезпечуємо водою автоцистерною. Планується завершити роботу до кінця цього місяця, бо дуже об’ємна робота.

Паралельно у місті ведуться роботи із підготовки водопровідних мереж до осінньо-зимового періоду. Наразі, все йде згідно графіків, і якщо підсумувати все заплановане, то комунальники вже виконали близько 70% від всіх обсягів, що цьогоріч потрапили до підготовчої кампанії. На капремонті найскладніші об’єкти.

МИКОЛА ЗАВАДА ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ІЗ ВИРОБНИЦТВА КОМПЛЕКСУ «ХАРКІВВОДОПОСТАЧАННЯ» КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»
Акцент на ті мережі, які не витримають зимовий період, які ми запланували, і аварійні також, де виявилися такі серйозні пошкодження. Пожежозабезпечення ми активно зараз, враховуючи воєнний стан і необхідність роботи системи пожежогасіння, люкове господарство приводимо до ладу. Водорозбірні колонки , вичищаємо колодязі. Поточний ремонт виконуємо всього необхідного обладнання, що на мережі.
На даний період виконано роботи по заміні 8,3 кілометрів трубопроводів по місту. По Шевченківському району це становить 1,3 кілометра. Без поки що цієї труби, що приплюсується потім. Виконуються роботи на засувках, заміна пожежних гідрантів. Ну і всі необхідні роботи і регламентні, що потрібні для надійної, стабільної роботи мережі в осінньо-зимовий період.

ОСТАННІ НОВИНИ