Партийный марафон

28.10.2012 22:47   -
Автор:

1990 виборчих дільниць на Харківщині відкрились вчасно. О 8-ій годині ранку розпочалось голосування. Вся інформація відносно процесу виборів стікалася до штабу Партії регіонів, де було організовано прес-центр. Вже за дві години спочатку голосування з'явилися і перші данні активності виборців. На 10-ту ранку всередньому по області проголосувало понад 10 відсотків громадян. І тільки одна дільниця в селі Серпневе Валківського району відчинилась о 12-ій за технічних причин. У бюлетенях головою комісії було неправильно проставлено штамп "вибув".  

Артур Мартін експерт з виборчого права

-Сделали запрос в ЦИК, однако пока напечатали новые бюлетени, пока по спецсвязи они были достввленв в Харьковскую область по времени произошла заминка.

Не вистачило вісімдесяти бюлетнів і для засуджених в колонії № 25. Про це сповістили ЦВК заздалегіть, однак виборчий документ доставили тільки сьогодні. Але через це в голосуванні збоїв не виникло.  

Людмила Тюріна голова районної організації Партії регіонів Дзержинського району

-Сегодня  утром бюлетени были доставлены и избирательнвя кромиссия 176 избирательного участка обеспечена вполном объёме необходимым колличеством бюлетеней.

Не обійшлось і без провокаціїй. На кількох дільницях були зафіксовані порушення предвиборчої агітації з боку деяких кандидатів і псевдоактивістів, як то на Чугуївщині та у Київському районі міста.

Володимир Лобойченко голова Чугуївської районної організації Партії регіонів

-В селе Граково, школа. Наблюдатель от Гавриша Шемчук Надежда Ивановна возле кабин агитировала голосовать за Гавриша. Был составлен акт комиссии.

Микола Новіков голова районної організації Партії регіонів Київського району

-К сожалению у нас вчера на Северной Салтовке неизвестными лицами были выброшены листовки против Партии регионов. Там же на этой территории листовки были выброшены за мажоритарщика Кирша.

Втім вцілому, зазначають експерти, виборчий процес і в місті, і в області проходив спокійно, як то кажуть, у штатному режимі. Було організовано і голосування на домУ і здійснювався підвіз виборців до дільниць.

Тетяна Топчій голова районної організації Партії регіонів Фрунзенського району

-Подвоз избирателей мы осуществляли по 6-ти отработанным заранее маршрутам, что конечно же было удобно нашим избирателям в частном секторе. Все работают в рамках правового поля. Поэтому и скучно, потому что никаких нарушений нет. 

Ігор Горішній голова Золочівської районної організації Паптії регіонів

-Процес голосування йде в нормальному робочому режимі. Зауважень, порушено законодавства на цю годину в Золочівському районі, як і в Харківському, не має.

Володимир Тупіцин голова районної організації Партії регіонів Ленінського району

-Участки все оборудованы. Везде работает видеонаблюдение. Нигде не отключался у нас свет, нигде не было никаких эксцессов, жалоб серьёзных, я знаю, протоколов на сегодняшний день, ничего не составлено.

Позитивними були і відгуки міжнародних спостерігачів, які стежили і за предвиборчими гонками, і за ходом голосування безпосередньо сьогодні.

Олена Олешко перший заступник голови Харківської обласної організації Партії регіонів

-Международний наблюдатель Роман Гервецен отметил, что выборы в Украине вчастности в Харьковской области более прозрачны и находятся в правовом поле нежели даже у них в Израиле. Нарушений избирательного процесса не выявлено и они проходят честно и прозрачно. 

Анжела Сушко, Євген Дроботов, Харьковские Известия.