Паркові ліхтарі: як комунальники готуються до ввімкнення вуличного освітлення (відео)

19.05.2023 17:39   -

У сквері святого Олександра від ранку працівники КП “Міськсвітло” приводять до ладу паркові світильники. Миють та фарбують опори, відчищають від бруду плафони. Оглядають їх та перевіряють справність мереж. Все для того, щоби сквери мали освітлення, як тільки його можна буде увімкнути.

ОЛЕКСАНДР БУЛГАКОВ НАЧАЛЬНИК ІНДУСТРІАЛЬНОГО РАЙОНУ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ КП “МІСЬКСВІТЛО”
На зараз в Індустріальному районі виконується фарбування паркових опор на площі Святого Олександра. Пофарбовано на даний час 33 паркових опори, помито 48 шарів, також проводиться перевірка на належний стан мережі і світильників. Ми знімаємо світильники, миємо їх, перевіряємо стан мережі, перевіряємо, стан світильників зовні, проводимо осмотр, потім монтуємо обратно , фарбуємо опору і воно готово до експлуатації.

Усього у сквері святого Олександра пофарбували 45 опор та помили майже 60 світильників. Також привели в належний стан і ліхтарі в сквері імені Кандаурова.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

ОЛЕКСАНДР БУЛГАКОВ НАЧАЛЬНИК ІНДУСТРІАЛЬНОГО РАЙОНУ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ КП “МІСЬКСВІТЛО”
Там також було пофарбовано 22 опори, помито було 22 світильника і було перевірено мережі на належний стан, перевірено горіння світильників – обидва сквери готові до експлуатації.

Через обстріли в Індустріальному районі сильно постраждав проспект Героїв Харкова. КП “Міськсвітло” вже відновило усі пошкоджені мережі. Також усунули аварійні ситуації і в мікрорайоні “Горизонт”.

ОСТАННІ НОВИНИ