Парк ждет посетителей

20.08.2012 14:44   -
Автор:

 

Для любителів спокійного відпочинку праворуч від ретро-зони розкинувся французький парк. Тут вже стоїть змонтований величезний дитячий майдачник у формі корабля. Уся архітектура у стилі країни тюльпанів. У її середині — карусель.

Анастасія Солоп, менеджер КП "Парк культури та відпочинку імені М.Горького":

— Это такая же, как стоит во Франции, именно вот оригинальная французская карусель. Здесь можно в принципе кататься и взрослым и детям, аккуратно. Ночью она светится, красиво переливается.

Біля зони будуть продавати французькі булочки, круасани та лунатиме французька музика. Поруч з французькою зоною — територія джунглів. Де на відвідувачів вже чекають протестовані американські гірки. Їхня висота двадцять шість метрів, швидкість — шістдесят кілометрів на годину. Три фахівці будуть ними керувати та слідкувати за посадкою пасажирів. Для цього їх навчали німці, які й змонтували ці гірки.

Олександр Видякін ,оператор "американських гірок":

— Стропроцентная безопасность, это немецкий агрегат. Защелки, все датчики на пульту, она не поедет, если человек не пристегнулся. Дверью не придавит, все продумано.

Біля них, ще один екстремальний атракціон- вежа падіння. Її висота сорок метрів. У джунглях взагалі працюватиме чотири атракціони. Незвичайною, кажуть фахівці, які працюють в парку є дитяча зона. Тут близько десяти різних каруселей та гірок. Декорації — герої мульфільмів, що зустрічатимуть дітей.

Анастасія Солоп, менеджер КП "Парк культури та відпочинку імені М.Горького" :

— Декорации специально сделаны из пенопласта со специальным покрытием для того,чтобы они были прочными. Просто декорации делать на детской зоне из бетона нецелесообразно, потому что это травмообразно для детей. Самые необычные атракционы — это слоники. Специально для нас по заказу подьем сделали намного больше. То есть он поднимается выше, чем обычно, чем в других парках.

Родзинкою парку стане колесо огляду висотою у п’ятдесят п’ять метрів. З нього можна буде побачити усе місто. Вночі воно буде світитися різними кольорами. Перед ним будівельники вже завершують плаский фонтан. Взимку він слугуватиме за каток. Поруч біля колеса-огляду розкинулась сімейно-розважальна зона. Тут атракціонів найбільше. Діти та дорослі зможуть покататись на літаках, постріляти, спробувати себе в ролі командирів морських суден. Найекстремальнішим атракціоном тут буде "Взліт".

Анастасія Солоп, менеджер КП "Парк культури та відпочинку імені М.Горького":

— Это новый атракцион, таких всего пять в мире.Из них получается три в стадии монтажа, один работающий в Нью-Йорке и вот наш будет второй, который открывается для роботы.

Біля нього карусель, також екстремальна. Вона підійматиме її пасажирів у височінь. А от любителям водних процедур, можна буде прокататись на водяних гірках. Усього у парку Горького працюватиме близько сорока атракціонів. На День міста з десятої години ранку до двадцятої вечора вони будуть безкоштовними. Це не стосуватиметься лише тих торговельних точок, де реалізовуватиметься харчова продукція.