Парк Горького відроджує традиції проведення новорічних та різдвяних свят

17.12.2012 18:08   -
Автор:

Розпочнуться новорічні заходи двадцять дев'ятого грудня. О другій годині дня в парку відкриють головну ялинку. Відчинить свої двері для дітлахів Будинок Діда Мороза. Діти змоужуть віддати йому листа з побажаннями.  Найбільше цікавинок буде тридцять першого грудня. Стосовно атракціонів, у цей день будинок жахів, автодром та колесо огляду працюватимуть за будь-якої погоди, усі інші каруселі — залежно від температури повітря.

Христина Настаченко організатор культурно-розважальної діяльності в парку Горького

-В восемь часов вечера у нас идет шествие, которое посвящено Новому году, которое продолжается действием под нашим колесом, где Дед Мороз поздравляет харьковчан с новым годом. вот и переходит это все в дискотеку, которая включает в себя караоке-марафон, фаер-шоу. В 12 часов у нас будет праздничный феерверк и все это продолжается с музыкой, с дискотекой до последнего посетителя.

Сьомого січня о другій годині дня влаштують Різдвяну ходу. Буде тут і лялькова вистава з колядками, і безліч традиційних конкурсів та ігор для малечі.

Олександра Суфіянова кореспондент

-В період зимових канікул в парку Горького проходитиме розважальна програма не лише для дітлахів. Буде чим зайнятися у ці дні і людям похилого віку. На ретро-майданчику на них чекають традиційні пісні та танці у стилі минулих років.

Стосовно святкових розваг в парку Горького свої побажання висловлюють і відвідувачі.

Ольга Коробка студентка

-Я бы хотела увидеть салют, побольше людей и позитивных эмоций больше, ну и какие-то работающие аттракционы, ну чтоб было весело.

Юлія Готвянська студентка

-Это классно, я прийду. Я хочу к Деду Морозу, на дискотеку, я прийду.

За час зимових канікул кожен з районів Харкова двічі виступить в парку з розважальною програмою за участю творчих колективів.

Олександра Суфіянова, Сергій Перець, Харьковские Известия.