Отримати в Украіні готівку стане зручніше. Картка “Простір” дає таку можливість

15.10.2022 15:50   -

До кінця 2022 року всі платіжні термінали в Україні прийматимуть до оплати платіжні картки “Простір”.

НПС “ПРОСТІР” – національна карткова платіжна система, створена Національним банком України. Учасниками системи є 55 установ. Картка ПРОСТІР приймається до оплати у термінальній мережі на території України, а також у мережі “Інтернетˮ.

Маєшь картку “Простір” – можешь отримати готівку на касі у всіх торговельних мережах, де надають таку послугу. Один з найбільших банків України – Ощадбанк – теж у власній еквайринговій мережі забезпечив операції.

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
Відтак мережа покриття цієї послуги для карток “ПРОСТІР” сягнула 100%, і тепер кожен власник картки національної платіжної системи зможе отримати готівку на касі у всіх магазинах, аптеках, АЗС та інших торговельних мережах, що надають таку послугу.

Свої платіжні термінали для таких операцій налаштували шість банків-еквайрів, а саме: Ощадбанк, Райффайзен Банк, ПриватБанк, “Південний”, Альфа-Банк та банк “Восток”.

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
Максимальний ліміт – 6 000 гривень за одну операцію.
Послуга з видачі готівки на касі сприяє забезпеченню потреб громадян у готівці, а також зменшує потреби в інкасації та пов’язані з цим ризики під час воєнних дій. Загалом протягом останніх місяців у середньому сума карткових операцій з видачі готівки на касі становить близько 1,7 млрд грн на місяць.

Налаштування усієї мережі платіжних терміналів банку на обслуговування карток національної платіжної системи відбувається поетапно та завершиться до кінця 2022 року, більшість терміналів буде налаштовано упродовж двох наступних місяців.