Отримай приємний сюрприз за фото! У Харкові стартує новий конкурс (відео)

14.07.2023 21:06   -

Покажи свою улюблену клумбу, зроби селфі на фоні неї і отримай приємний сюрприз. З 17 липня у місті стартує конкурс від «Харківзеленбуд» #МійКвітучийХарків. Озеленювачі попрацювали на славу аби всі бажаючі мали змогу зробити фото для конкурсу у всіх районах Харкова. Бо яскравих квітників у кожному куточку міста вистачає.

ОЛЕКСІЙ КОМЯКОВ РЕЧНИК СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Це вже традиція проводити конкурси для харків’ян і проводити конкурси з клумбами. Тож ми розпочинаємо новий «Мій квітучий Харків», ми йому таку назву дали. Ми пропонуємо всім харків’янам, мабуть і гостям нашого Харкова, хто буде проїздом – фотографуватися на фоні клумб. Викладати ці світлини на своїх сторінках та відмічати Instagram нашого підприємства і додавати хештег #МійКвітучийХарків. Далі ми будемо рандомним шляхом обирати переможців. У нас буде 3 переможця і рандомно ми оберемо, хто отримає подарунки від нашого підприємства та від нашого міста. Тому що ми плануємо 23 серпня нагородити переможців.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕКСІЙ КОМЯКОВ РЕЧНИК СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
Нам дуже приємно спостерігати в соціальних мережах, як харків’яни викладають світлини з нашими клумбами і роблять такі підписи – «Мій улюблений Харків», «Мій Харків» та сердечко або «Дякую комунальникам за їх роботу». І ми дуже вдячні, що мешканці нашого міста дуже цінують нашу роботу. І ми розуміємо, що нам не можна зупинятися ні на день і ми робимо свою роботу не дарма!

ОСТАННІ НОВИНИ