Отдых на воде

06.08.2012 11:58   -
Автор:

 

Вже рік на Червоношкільній набережній працюють відразу дві човнові станції. Найкращі друзі Максим, Юля та Валя потрапили сюди вперше. Вони зізнаються, давно хотіли насолодитися мандрівкою по річці на човні.

Максима та Юлія, відпочиваючі:

— Захотели испытать каких-то новых ощущений. Погода хорошая. Почему бы и не поплавать. Хороших впечатлений, какого-то экстрима. Это первая прогулка, ещё такой не было.

Не злякало молодих людей і те, що ніхто з них не вміє гребти.

Максима та Юлія, відпочиваючі:

— Грести — нет. Сейчас будет, сейчас наберём опыта.

На човновій станції працюють фахівці. Вони не лише вчать правильному керуванню плавзасобу. Ще й можуть самостійно покатати відпочиваючих. Ціна для відвідувачів незмінна із самого відкриття станції: двадцять п*ять гривень з людини за годину. Цього року збільшилася кількість човнів для річної прогулянки. На кожній станції докупили по десять одиниць.

Сергій Воробйов ,адміністратор човнових станцій:

— Мы каждый год обновляем парк полностью, новые лодки, в этом году много новых появилось. И белых-больших.

Є де на Червноношкільній набережній посидіти і після катання на човнах. Тут створили затишний сквер із місцями відпочинку, дитмайданчиками, різнобарвними клумбами та рівними алеями із плитки.
 

Дарина, відпочиваюча:

 

— Нравится здесь, красиво очень. Клумбы красивые очень, газон.

Владислав та Анастасія ,відпочиваючі:

 

— Сонця немає, затишок, свіженький вітерець, приємно сидіти. Приємно, що є лавочки. Можно завжди найти вільне місце, присісти. Детские площадки — для детей очень хорошо, семей тут много отдыхают.

Та незабаром відпочинок у сквері біля човнової станції "Стрілка" стане ще й культурно насиченим. Тут планують розгорнути кінопокази під відкритим небом.
 

Сергій Воробйов, адміністратор човнових станцій:

 

— Будет здесь висеть экран. И люди могут приходить и смотреть старые фильмы. Старые фильмы о главном, чтобы вспоминали прошлые года. Детям — мультики будем показывать.

Для цього тут планують встановити проектор, який буде видно не лише з берега, а й з річки, під час катання на човні. І на такі кінопокази вхід для городян буде вільний.