От безумной жары люди спасаются разными способами

02.08.2012 18:16   -
Автор:

Анастасія Полякова ,кореспондент:

-Ось такий стаканчик освіжаючого квасу може стати причиною серйозного отруєння. А все тому, що санітарні умови його продажу під сумнівом і можуть бути далекими від ідеальних.

З самого ранку до пізнього вечору бочка з квасом стоїть під пекучим сонцем. Прикриває її лише невеличка парасолька, й та більше для продавця, ніж для її товару. Коли його доставляють та чи миють цистерну — достоменно невідомо.

Надія, продавець:

-Ви спитайте у мого хазяина лучше, я знаю, що кожен день завозять квас свіжий, холодний, кожне утро, бочку забирають, моють.

Побачити ліцензию та інші дозвільні документи, які б підтверджували якість напою також не вдалося.

Надія, продавець:

-Все у хазяина, всі документи у хазяина. а у вас что есть? у меня ничего нет.

В санстанції запевняють, цих паперів немає і в самих підприємців. З початку літа жоден з них не пройшов відповідної процедури для отримання реєстраційного свідоцтва та дозволу санстанції на торгівлю квасом з бочок. Та поки немає жодної скарги від споживачів, санлікарі не мають впливу на таку торгівлю. Наразі за них візметься міліція.

Ірина Зубкова, головний санітарний лікар міста Харкова:

-Мы направили в милицию информацию с просьбой, чтоб они принимали меры к этим реализаторам, как к несанкционированной торговле.

Та охочих освіжитися квасом незважаючі ні на що — багато. І тільки одиниці замислюються над тим, якої якості товар вони споживають.

Валентин:

-Пьём не задумываясь. Мы не уверенны в санитарных условиях, но не думаем, что они настолько не подлежат государственным нормам, которые предусмотрены.

Вікторія:

-Ни разу не пила, и не пью, и не буду пить даже то что он содержиться и как бы жара, на улице, в этой бочке и я не думаю, что ее очень хорошо моют каждый раз.

Наталія:

-В бочках квас не пью, когда-то ещё очень давно торговала, ещё при советском союзе, поэтому с бочек квас не пью- резгую я.

Вибір залишається за споживачами, навіть санлікарі не налаштовані категорично проти бочкового квасу. Але наполягають, це продукт бродіння, тож він є приємною середою для розмноження бактерій. А де такі є, там і кишкові розлади.

Анастасія Полякова, Євен Карпенко, Харьковские Известия.