Особистий прийом нардепа Валерія Писаренка

11.09.2013 20:11   -
Автор:

Стрільби, демонстрації, жертви. Напружена ситуація в Сирії змусила повертатись українців додому. Олена з чоловіком та дітьми, боячись за власні життя, полишили все. Приїхали до батьків, у Харків.

Олена Каменєва

-Мы жили в центре города Алипа, рядом университет и русское посольство. Начались волнения студентов и их начали очень жестко подавлять, газовые бомбы, избивали. А у меня ж рядом квартира, я все видела, демонстрации видела, когда расстреливали автоматами, просто автоматами.

Жити тут є де, -розповідає Олена, а от із роботою виникла проблема. Куди тільки не зверталось подружжя, скрізь відмовляли, посилаючись на їхній вік. З надією отримати роботу, звернулись по допомогу до нардепа Валерія Писаренка. Їхнє питання вирішать,- говорить парламентар. З не менш болючою проблемою на Батьківщині стикнулась і Олена Іващенко. Жінка проживає в гуртожитку, з якого її хочуть виселити.

Олена Іщенко

-Уже восемь или десять лет нас пытаются выселить, угрожают. Обращались мы везде, но везде были отписки.

Люди з цього гуртожитку по проспекту Перемоги 55-В теж прийшли до нардепа. І таких звернень,- говорить він, останнім часом чимало. Відомства, за якими закріплені ці будівлі, не бажають передавати їх у комунальну власність. Без цього приватизувати житло майже неможливо.

Валерій Писаренко народний депутат України

-Наша задача сегодня убедить те администрации передавать такие общежития в коммунальную собственность. Это позволит гражданам приватизировать такие комнаты. На сегоднешний день работа идет вместе с городскими службами. У нас везде есть позитивные сдвиги. Я уверен, что совместная наша работа с людьми, с мером города Геннадием Кернесом приведет к позитивному результату.