Особистий прийом міського голови в університеті імені Каразіна

22.11.2012 22:47   -
Автор:

До кожного питання з повною увагою та навіть доскіпливо. Харківський міський голова провів традиційний особистий прийом громадян. Цього разу в університеті імені Каразіна. Тут за вирішенням своїх проблем до мера зверталися викладачі та студенти. Протягом трьох годин мер вислухував прохання та знаходив рішення їхніх проблем. П’ятдесят відвідувачів. Питань багато. І у кожного свої. Ветеран праці Євгенія Батура розповіла меру, що опікується хворою донькою, яка потребує реабілітації після хіміотерапії. Мер запропонував допомогу їй у рамках міської програми  підтримки інвалідів.  

Євгенія Батура ветеран праці, робітниця ХНУ ім. Каразіна

-Такие встречи очень полезны для людей. Я не ожидала, честно говоря, что нам помогут. А видите как, горе сплачивает людей. Теперь я верю, что действительно у нас хорошая власть.

Допомога ліками, проведення безоплатних офтальмологічних операцій та пільгові санаторні путівки — питання знайомі,каже мер. Міська влада давно вже запровадила для їх вирішення соціальні програми, тож таку допомогу можна отримати, звернувшись до профільного департаменту. На другому ж місці після медичних проблем – у людей  питання благоустрою прибудинкових територій. Тротуари та пішохідні доріжки, ремонт під’їздів та сходинок. І не всі з них можна розв’язати на місці, частина буде внесена у план робот на наступний рік.      

Олена Збукер студентка ХНУ ім. Каразіна 

У нас был вопрос по уличным тренажерам в спортивном комплексе «Каразинский» и вопрос был принят. Спасибо Геннадию Адольфовичу. Он будет решен весной , поскольку для установки уличных тренажеров земля уже промерзла, прохладно, И они будут установлены весной. И по поводу встреч – я думаю они очень важны. Результат от них очень хороший. Он есть.
 
Результат є, і навіть більше, діляться враженнями інші відвідувачі. Частину питань з якими харків’яни планували звернутися до мера під час прийому навіть не розглядали. Напередодні прийому комунальники не тільки усунули деякі недоліки, а і провели екстрений ремонт.

Олена Захарченко  викладач ХНУ ім. Каразіна

В нашем подъезде живет много пожилых бабушек и молодые мамочки не могли выйти из подъезда, потому что можно было просто убиться. На сегодняшний день уже все сделано. То есть я пришла на прием, а уже все сделано.

Регулярні зустрічі з харків’янами, обов’язок мера, впевнений Геннадій Кернес, бо саме городяни — найкращі контролери роботи міської влади і найкращі її помічники.   

Геннадій Кернес Харківський міський голова

-Я встречаюсь с трудовыми коллективами и нахожу много для себя, с точки зрения: а- как решить, понимание от людей, и конечно же мы проверяем, как работают наши службы в таких экстремальных условиях.  Поэтому то что сегодня здесь мы решили ряд вопросов это уже показатель. То что мы не смогли решить, я думаю, что рано или поздно мы – обязаны решить эти вопросы И будем их решать.
   
І це не просто слова – студенти біохімічного факультету університету звернулися до міського голови з пропозицією дозволити їм проходити практику на комунальних підприємствах міста, щоб і набратися досвіду і Харкову допомогти. Мер їх починання підтримав. Побажав не обмежуватися однією практикою, а і залишатися працювати у підрозділах харківської міської влади і після закінчення вишу.
І взагалі кожне питання, з яким прийшли до мера городяни, взято на контроль, визначені строки та призначені люди відповідальні за їх виконання.

Андрій Соловйов, Ігор Луханін. Харьковские Известия.