Особистий прийом міського голови Геннадія Кернеса

19.04.2013 20:05   -
Автор:

Переповнений коридор людей у лікарні номер вісім. Ці харків"яни прийшли на особистий прийом до міського голови Геннадія Кернеса. Мер зустрічається з медпрацівниками. Серед них і Олена Бєлєвцова. Жінка скаржиться: поруч із їхнім будинком по вулиці Корчагінців працює кафе. Його робота заважає місцевим мешканцям.

Олена Бєлєвцова лікар

-Работают до последнего клиента, шум, крик, драки, музыка. Но сейчас пока музыки нет, потому что еще не вынесли колонки. Прошлое лето эти колонки выносили, столики. На сегоднешний день остается шум.

Люди вже просто бояться виходити у двір, спокійно гуляти з дітьми. Мер обіцяє — у ситуації розберуться. І дає доручення фахівцям із мерії.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

-Давайте берите это кафе в работу. Все вместе. И по земле, и по задолженности, и вообще по всем вопросам, что связано с ним. Как он заключили договора на вывоз ТБО, где у него свет, откуда он подключился, чтобы он уважал людей.

Ще одне звернення від Тетяни Гладких. Дівчина не може добитися аби їй виділили кімнату у медичному гуртожитку. А жити немає де.

Тетяна Гладких медсестра

-За семь лет, только отказ. Больше ничего. У меня пятилетний сын, зарплата медсестры не позволяет.

У її безвихідній ситуації мер обіцяє допомогти. І таких звернень до міського голови з проханням посприяти у наданні житла на прийомі лунало чимало. Відповіді є. Комусь допоможуть стати у чергу, комусь запропонували взяти участь у міських програмах з придбання доступного житла. В Оксани Неєлової квартира є, але є і проблема. Комунальна.

Оксана Неєлова лікар

-Я бы хотела Вас поблагодарить за то, что оперативно устроили ребенка в садик. Но вопрос с лифтом все-таки остается открытым. Очень часто не работает лифт.

Анатолій Кандауров директор КП"Харківміськліфт"

-Сегодня люди работают. До среды будут выполнены все работы в полном обьеме.

Хотіла б таку чітку відповідь почути і Надія Сущенко. Вона на прийом до мера прийшла з проблемою, що хвилює усіх мешканців її будинку по вулиці Корчагінців сорок.

Надія Сущенко молодша медсестра

-Я прошу, чтобы нам возле нашего дома отремонтировали дорогу. Ужасная дорога.

Відремонтувати внутрішньоквартальні дороги медпрацівники просять і по вулиці Корчагінців дев"ять і тридцять вісім, і по Тимурівців сімдесят два. Однак спочатку,- кажуть фахівці, там треба вирішити проблеми з водою.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

-Я говорю вам про дома. Мы сначала там воду отведем, потому что там вода течет. А потом начнем ремонтировать дорогу.

Просили харків"яни на особистому прийомі міського голову встановити дитячі майдачники у дворах. По всіх адресах,- наголосив мер, проведуть роботу. І не залежно від того якої форми власності будинок. А от за ремонт під"їздів вже взялися. Комунальникам в цьому питанні допомагатимуть провайдери. Така практика — залучення тих, хто прокладає у будинках свої мережі, в Харкові вже виправдала себе. А ще б добре було відкрити стадіон біля сто першої школи, звернулися до мера медпрацівники.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

То, что касается школьного стадиона, мы оценим какая там посещаемость может быть. Мы возрождаем сейчас школьные стадионы. У нас уже есть запланированные школы, туда мы будем направлять средства. Посмотрим и на сто первую школу.

Чимало звернень від городян надійшло і з приводу ремонту покрівель.

Геннадій Кернес Хакрівський міський голова

-Мы возьмем этот вопрос на контроль. Я вам лично обещаю. Нехорошков, ты все запомнил? И все запомнили? До дня города, чтобы им всем сделали кровли. До Дня города, то есть до двадцать третьего августа. Как будет получатся, быстрее или медленнее, но до двадцать третьего августа. В том числе, обратите внимание, если вы будете по этим адресам работать входные группы, почтовые ящики и все, что там можно сделать, сразу, не отходя от этого места.

Також міська влада посприяє медикам у лікуванні. Двадцятьом нададуть кошти на реабілітацію після тяжких хвороб. Комусь проведуть необхідні операції. Аптеки, які працюють на базі лікарень, виділять хворим препарати.

Ольга Рамасенко заступник головного лікаря

-Медицинские работники на сегоднешний день очень социально-незащищенные слои населения. И эти встречи настолько важны, по крайней мере помочь в решении проблем бытовых, жилищных, проблем со здоровьем. Это, действительно, очень важно для нас.

Сергій Остапов лікар

-Встречи необходимы, потому  как мер города должен знать желания жителей и вопросы эти оперативно решать.

Зустрічі без бар"єрів, віч-на-віч з міським головою- найдієвіші,- кажуть люди. Адже під час них присутні всі відповідальні чиновники. Тож мер дає їм доручення відразу, не відкладаючи питання на потім. А контроль за виконанням роботи залишає за собою.

Євгеній Сіротніков головний лікар міської клінічної лікарні №8

-Встреча прошла очень удачно, я сидел возле мера и слушал практически каждого посетителя, кто на приеме был. практически все вопросы были решены на месте или поручены в разработку соответствующим службам.

На цьому особисті зустрічі із харків"яни,- пообіців мер, не закінчаться. Навпаки.

Геннадій Кернес Хакрівський міський голова

-Я не знаю когда,но мы планируем, сейчас погода устойчивая будет и мы будем после майских праздников, Пасха пройдет и мы пойдем по Харькову пешком гулять,и к вам зайдем в гости.

Євгенія Кутнова