Особистий прийом депутата Харківської міської ради Анатолія Денисенка

26.09.2012 21:52   -
Автор:

Антоніна Сусідка все життя пропрацювала на заводі імені Малишева. Каже, заробила собі на пенсію. Однак зарплату й досі не може отримати. Їй підприємство заборгувало шість тисяч гривень.

Антоніна Сусідка двірник

Расчиталась еще в две тысячи седьмом году и до сих пор никаких известий. На горячей сетке работала, и электромонтером работала.

Цю проблему самотужки вона не може вирішити вже кілька років. По допомогу прийшла до депутата міськради Анатолія Денисенка. Такі зверненння, тут, у громадській приймальні,- не рідкість. Так, Катерина Стєрхова на прийом взагалі прийшла із усією громадою. Пояснює — їхній мікрорайон Москалівка, забутий, і хвилює це не одну її.

Катерина Стєрхова мешанка буд.№11 по вул.Миргородській

-Наш район, у нас нет ничего, ни дорог, ни тротуаров, ни для детей всяких вот игровых площадочек, ничего.

Депутат Харківської міськради Анатолій Денисенко каже — цієї осені там облаштують територію. Встановлять лави, дитячі майдачники. Що не зможуть цьогоріч, запланують на дві тисячі тринадцятий. Адже зробити все одразу- неможливо. До того ж багато років у ЧервонозавОдському районі нічого не робилось. Люди це розуміють, сподіваючись на зміни.

Зінаїда Ведута пенсіонерка

-Я слышала о нем очень много хорошего, в городе очень много делается с его помощью. И мы это на лицо видим, приятней стало ходить по городу. В знак благодарности сильного человека, я хочу подарить ему картину, потому что я уважаю сильных людей, это моя живопись.

Сам депутат міськради Анатолій Денисенко каже, двічі на тиждень він проводить особисті прийоми. Щоразу людей приходить все більше. І кожна проблема береться до уваги.

Анатолій Денисенко депутат Харківської міської ради

-Если у нас есть возможность решить самостоятельно эту проблему- мы решаем, чтобы дополнительно не загружать какие-то службы, смежные. Если у нас нет возможности решить самостоятельно вопрос, он требует сложного и системного подохода, как, например строительство канализации. Мы обращаемся и к проектным организациям, и помогаем людям пройти экпертизу.

За усіма зверненннями йде активна робота. Документи та заяви ретельно вивчаються. Усі питання залишаються на особистому контролі Анатолія Денисенка.

Євгенія Кутнова,Олег Синицький.Харьковские Известия