Основной удар стороне обвинения мы нанесем в судебных дебатах. Адвокаты Кернеса о ходе дела

30.01.2018 17:35   -
Автор:
Це районний суд Полтави. Тут чи не кожні два тижні слухається справа проти очільника Харкова та двох його охоронців. Наразі та сама стадія, коли вивчаються докази сторони обвинувачення. Зокрема, цього разу розбирали шостий том матеріалів. У них адвокати мера знайшли порушення. Кажуть, прокурори хочуть притягнути до справи запис з журналу служби "102".   
 
Лідія Ізовітова адвокат Геннадія Кернеса  
 
14.32 Журнал служби "102" не вказує на те, що бійка на Пушкінській, 37. Журнал "102" і оператор Сенчук Оксана, яка була тут допитана, вказує на те, що відбувається бійка на вулиці Пушкінській біля метро Бекетова. Метро Бекетова і Макдональдс, і вулиця Пушкінська , 37 -це різні адреси, це різні місця.
 
Попри ці протиріччя, сторона обвинувачення штучно намагається надані документи застосувати, як доказ, зазначає Лідія Ізовітова. І це є порушенням. Крім того, підкреслили захисники міського голови, у прокурора є додатки до матеріалів, однак що вони місять невідомо. 
 
Лідія Ізовітова адвокат Геннадія Кернеса  
 
Ми наразі в процесі дослідження доказів. Шановний обвинувач робить все, щоб суд ці докази не дослідив. Якщо він оголошує, що є додатки на шести аркушах і не оголошує про що вони, то він утаємничує докази і тим самим суд їх не досліджує. І тому я прошу звернути на це увагу і зобов'язати сторону обвинувачення належним чином досліджувати ці докази.
 
Олександр Гунченко адвокат Геннадія Кернеса
 
Доказательства, собраные стороной обвинения, не обладают, к сожалению, для стороны обвинения, не обладают свойствами относимости и допустимости. Об этом сторона защиты говорит и будет говорить в дальнейшем, и основной удар, безусловно, по стороне обвинения будет наненесен в судебных дебатах.
 
Поки ж у справі розглянули шостий том і перейшли до сьомого. Наступне засідання відбудеться дванадцятого лютого. Всього у справі тринадцять томів матеріалів.