«Осінній кубок-2012» стартував серед шкіл Орджонікідзевського та Московського районів

17.09.2012 16:57   -
Автор:

Ось так, із вболівальниками, на справжньому стадіоні, у новій формі, стартував футбольний турнір "Осінній кубок-2012". Хлопцям віком від дванадцяти до чотирнадцяти років випала честь представляти школу та доводити на полі хто краще ганяє м"яча.

Артем Кощир учень школи №131

-Для всей команды это важно, чтобы выиграть, сами для себя и чтобы школу прославить.

Перша гра на стадіоні школи номер сто шістдесят вісім. З відкриттям турніру, команди приїхав привітати депутат міськради Володимир Мисик. Саме за його підтримки стартували змагання.

Володимир Мисик депутат Харківської міської ради

-Вы помните, как мер города приезжал в сто шестьдесят восьмую школу, как было обещано футбольное поле и спортивные площадки. И все это было к первому сентября было подготовлено. Все это проводится в рамках той политики, политики поддержки спорта, политики поддержки молодых дарований.

На полі розпочалась запекла боротьба. За грою слідкують професійні арбітри. Кажуть, судити  дітей — справа більш відповідальна.

Вадим Церковний спеціаліст Харківської обласної Федерації футболу

-Нам арбитрам и специалистам в этом плане, приходится детям рассказывать некоторые нюансы игры ,подсказывать. сложностей вообщем-то нет.

Батьки не натішаться. Таку ініціативу підтримують.

Олег Ващенко батько школярки

-Это очень хорошая инициатива, я сам играю в футбол, это прекрасно для развития детей, как говорится лучше не придумаешь. Дети чем-то заняты, играют в футбол, азарт. Это очень прекрасно, что есть такие люди ,которые делают такие турниры.

Володимир Мисик депутат Харківської міської ради

-Все школы Орджоникидзевского района и часть Московского принимают активное участие. Турнир разделен, не могу, футбольные эмоции захлестывают, вы видите, что происходит за моей спиной, невероятная поддержка местных ребят. Но я счастлив тем, что нам удалось организовать такое колличество молодых ребят.

Та це не єдиний стадіон, де паралельно проходять футбольні баталії. Ще на трьох учасники турніру змагаються  за вихід до фіналу. Група В грає на полі школи номер сімдесят п"ять. Хлопці довго готувались до гри. Кажуть, вигадували як перемогти суперника та привести до перемоги свою команду.

Микита учень школи №75

-Можно переступами, можно финтом, как  Роналду убрать. Можно просто прокинуть мяч и убежать. Самое главное играть в пас, на команду, и забивать голы.

А ось тут, на стадіоні школи номер сто п"ятдесят сім, змагається група С. Тренер дає останні настанови.

-На второй тайм выходим, не бить мяч куда-попало, раз отскочил в сторону.

Не менш запекла боротьба розгорнулась на стадіоні школи номер сто шістдесят сім, де відбувались відбіркові ігри групи А.Кожна команда йде до перемоги. Адже спочатку треба виграти у групових матчах, аби пройти до фіналу. Та головне, кажуть організатори, незважаючи на результати,  популяризувати спорт серед дітей.

Євгенія Кутнова, Євген Карпенко.Харьковские Известия