Организация безопасности в Харькове во время проведения Евро-2012

24.04.2012 17:50   -
Автор:

Понад сто об`єктів під час Євро-2012 будуть під пильним наглядом правоохоронців.  Найбільший десант працівників МВС працюватиме на на фан-зоні. Там буде чергувати майже тисяча міліціонерів. У віришенні конфліктних ситуацій допомагатимуть численні камери відеоспостереження. Їх встановлять не лише на площі, а й у різних районах міста. Увесь відеоконтроль направлятимуть до єдиного центру.

Микола Куров,  начальник відділу з питань Євро-2012 ГУ МВСУ в Харківській області:

-В настоящее время идёт работа по обустройству и оборудованию единого центра управления нарядами милиции на базе Харьковкого горуправления. У нас будет выведено более 400 камер видеонаблюдения на этот центр

Слідкуватимуть відеокамери і за безпекою на шляхах міста під час єврочемпіонату. Обов"язків побільшає і у  працівників ДАІ. Їхнє завдання — не допустити утворення заторів на головних магістралях міста.

Василь Хома,  заступник голови Харківської облдержадміністрації:

-Мы не должны переполнить Харьков. Не создать здесь проблем. Потому что потом поздно будет разгружать все транспортные потоки

Задля зменшення потоку машин у дні Євро рух для приватного транспорту в напрямку міста частково перекриватимуть. Аби гостям чемпіонату було де залишити свої автівки, для них вже готують ряд паркінгів на околицях Харкова. Звідти людей везтимуть на автобусах.

Юрій Гуренко,  начальник головного управління промисловості, транспорту та зв'язку Харківської облдержадміністрації:

-На все эти паркинги организованны автобусные маршруты регулярные, которые доставляют и так. Это будут спец маршруты? Я думаю, что спецмаршруты не нужны. Нужно будет просто усилить по подвижному составу, если там будет нужно))

Потурбуються у місті і над тим, аби гості євро-чемпіонату не заблукали під час прогулянок Харковом. Для цього встановлять спеціальні дорожні вказівники і на українській, і на англійській мовах.

Олена Завгородня , Євген Карпенко,  Харьковские Известия