«Опалювальний сезон розпочнеться вчасно», — Ігор Терехов про підготовку Харкова до зими (відео)

21.06.2022 17:30   -
Новини Харкова: "Опалювальний сезон розпочнеться вчасно", - Ігор Терехов про підготовку до зими (відео)

Незважаючи на напружену ситуацію у Харкові, комунальні служби продовжують працювати не зупиняючись ні на день. У різних районах міста роботи тривають – як і ліквідація наслідків обстрілів, так і планові роботи з ремонту. І зараз, каже мер Харкова Ігор Терехов, одним із головних завдань для мегаполісу є підготовка до осінньо-зимового періоду. Детальніше дивіться у сюжеті «Харьковских известий».

Марія Соловйова, Ярослав Кононенко

«Ми сьогодні розпочали підготовку до опалювального сезону. Всі наші комунальні служби, я маю на увазі ХТМ, Харківводоканал, Міськгаз – це хоч і не комунальне підприємство, але ми у повному контакті працюємо, Харківське обленерго – ми також працюємо у повному контакті, працюють над тим, щоб вчасно розпочати опалювальний сезон у місті Харкові», — розповідає Харківський міський голова Игор Терехов.

У різних районах міста регулярно проводять комплексні роботи, аби забезпечити якісне надання послуг харків’янам під час опалювального
сезону.

«Ми ремонтуємо магістральні трубопроводи, ми ремонтуємо внутрішньобудинкові мережі, починаємо закривати контури в тих будинках, в яких це можливо сьогодні зробити. Тому опалювальний сезон 15 жовтня розпочнеться вчасно, ми будемо готові до нього. Ми докладаємо всіх зусиль та ресурсів, усі комунальні підприємства сьогодні спрямовані на те, щоб 15 жовтня розпочати вчасно опалювальний сезон, подати гарячу воду, подати тепло до будинків харків’ян», — коментує мер Игор Терехов.