Опалювальний сезон у Харкові – тепловики розповіли, коли почнеться запуск тепла в будинки

14.10.2022 14:57   -

Опалювальний сезон у Харкові: вже підготовлено до запуску джерела теплопостачання, заповнені магістральні та внутрішньо квартальні мережі. Про це звітують у КП «ХТМ».

Першими отримають тепло лікарні та пологові будинки. Теплотраси вже поступово заповнюються, водночас триває перевірка запірної арматури. Продовжується і збірка схем зимового режиму роботи теплових мереж.

Працівники підприємства щоденно проводять обхід, розповітрення та переводять в режим циркуляції всі задіяні в опалювальному сезоні магістралі. Водночас вживають необхідні заходи для попередження витоків теплоносія та економії теплової енергії, оперативно виявляють слабкі місця в системі і усувають можливі дефекти.

Як повідомили на підприємстві, продовжується підвищення гідравлічного режиму та температури у системах. Спеціальні ремонтні бригади будуть оперативно локалізовувати дефекти, які можуть виникнути у процесі підвищення тиску. У перші тижні запуску опалення такі ремонтні бригади чергуватимуть цілодобово.

КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»
Теплоенергетики звертаються до керівників закладів соціально-культурної сфери, які мають отримати тепло у першу чергу, з проханням перевірити здатність ввірених їм установ прийняти послуги по гарячій воді та опаленню. З боку «Тепломереж» до початку опалювального сезону все підготовлено.

Водночас перевіряється робота і мобільних котелень, на яких також здійснюють пробні пуски після закінчення робіт на з’єднувальних теплотрасах. Свої заявки харків’ян просять залишати за телефонами: Служба 15-62 та кол-центр 341-41-40